Video Cel mai frumos punct al confruntării Simona Halep – Ons Jabeur. Efort remarcabil al româncei

Mutua Madrid Open - Day Seven

Ons Jabeur, laude pentru Simona Halep după triumful de la Madrid. “O mare campioană” Detaliul care a făcut diferența

Cristian Tudor Popescu: "Ons Jabeur a terminat-o psihic pe Simona Halep!" Imagini cu ieșirile nervoase

halep 9

Video Simona Halep - Ons Jabeur 3-6, 2-6, în sferturi la Madrid. Evoluție spectaculoasă a jucătoarei din Tunisia

Mutua Madrid Open, Tennis, La Caja Magica, Madrid, Spain - 04 May 2022

Video Simona Halep și Ons Jabeur, moment hilar la fileu, înainte de startul meciului. Ce le-a creat confuzie

jabeur-halep

Ons Jabeur vrea să meargă la Real Madrid - Manchester City după meciul cu Simona Halep! Cui i-a cerut bilete

National Bank Open Montréal - Day 4

Cum a reacționat Simona Halep când și-a amintit că la ultimul meci direct fanii au susținut-o pe Ons Jabeur

Tennis Internationals Mutua Madrid Open 2022 tennis tournament, Caja Magica stadium, Madrid, Spain - 30 Apr 2022

Video Simona Halep, entuziasmată înaintea duelului cu Ons Jabeur. “E foarte talentată”

profimedia-0667347198

Motivul pentru care Ons Jabeur le-a cerut fanilor spanioli să o încurajeze pe ea la meciul cu Simona Halep

Players Party Dubai Championships 2020

Simona Halep va întâlni în sferturi cea mai bună jucătoare rămasă în competiția de la Madrid

Mutua Madrid Open - Day Five

Video Belinda Bencic - Ons Jabeur 6-1, 5-7, 6-4, în finala WTA Charleston. Al cincilea titlu din cariera elvețiencei

Belinda Bencic / Foto: Captură Digi Sport

Irina Begu a fost eliminată în optimile de finală de la Charleston

Video Simona Halep - Ons Jabeur 6-4, 6-3. Victorie uriașă la WTA Dubai! Halep merge în semifinală

halep1

Video Exclusiv Simona Halep, pregătită pentru “o bătălie mare” cu Ons Jabeur, la Dubai. Mesajul pentru Gabriela Ruse

2022 Dubai Duty Free Tennis Championships - Day 1

Cine este Ons Jabeur, adversara Simonei Halep din sferturile de finală de la WTA Dubai

Dubai Duty Free Tennis - Day Three

Video Prima reacție a Simonei Halep după victoria cu Gabriela Ruse. Ce a deranjat-o înaintea partidei

Dubai Duty Free Tennis Championships, Dubai, United Arab Emirates - 16 Feb 2022

Foto Reacție genială după ce învingătoarea de la Cluj i-a ”furat” locul la Turneul Campioanelor! Îi venea să o strângă de gât

WTA Transylvania Open finals, Cluj-Napoca, Romania - 31 Oct 2021

O jucătoare din Top 10 WTA, ocolită de sponsori din cauza originilor sale: ”Nu e corect”

ons-jabeur

"Sper că va mânca mulţi burgeri şi nu va putea juca!" Paula Badosa a stârnit hohote de râs înaintea semifinalei cu Ons Jabeur

paula ons

Video S-au stabilit semifinalele la Indian Wells. Programul transmisiunilor Digi Sport

jabeur

Video S-au stabilit sferturile de finală de la Indian Wells! Favorită-surpriză la câștigarea trofeului. Programul zilei

profimedia-0637272767

Video&Foto Garbine Muguruza, campioană la Chicago! Remontada cu 10 game-uri la rând reușită de iberică în finală

2021 Chicago Fall Tennis Classic Day 9

O nouă surpriză la Wimbledon: Iga Swiatek a fost eliminată de Ons Jabeur! Poloneza, două seturi pierdute în 49 de minute

Iga Swiatek, în meciul cu Ons Jabeur de la Wimbledon / Foto: Getty Images

Venus Williams, eliminată de la Wimbledon! De cinci ori câștigătoare a trofeului, americanca părăsește turneul în turul doi

Day Three: The Championships - Wimbledon 2021

Video&Foto Un fluture a întrerupt meciul lui Naomi Osaka. Cum a reacționat nipona

profimedia-0590479148

Jabeur, furioasă după meciul cu Simona Halep. Ce a spus jucătoarea din Tunisia despre modul în care a pierdut

2020 Dubai Duty Free Tennis Championships, Tennis, Dubai, Unied Arab Emirates, Feb 19

Exclusiv CTP a găsit explicaţia victoriei chinuite a Simonei Halep: "Greşeli de Djokovic jucând pe stradă cu băieţii din Belgrad"

CTP

Video Simona Halep - Ons Jabeur 1-6, 6-2, 7-6. Victorie dramatică a româncei în turul secund de la Dubai

sh

”Simona este o sursă de inspirație pentru multe jucătoare!” Halep, lăudată de Ons Jabeur, adversara de la Dubai

simona halep

Simona Halep va juca la Dubai contra revelaţiei de la Australian Open, Ons Jabeur. Cum arată palmaresul direct

Halep

Ashleigh Barty şi Sofia Kenin, primele semifinaliste la Australian Open 2020

Barty

Se știu primele sfertfinaliste de la Australian Open. Performanță fantastică pentru Ons Jabeur

colaj australian open

Video Momente de panică la Eastbourne. Posibila adversară a Simonei Halep s-a accidentat urât, însă a revenit și a câștigat meciul

colaj accidentare jabeur

Video Ons Jabeur a încheiat în lacrimi finala de la Moscova, contra Dariei Kasatkina

Jabeur accidentare

Video Ons Jabeur și Daria Kasatkina, în finala de la Moscova. Ultimul act e la Digi Sport

Video Ons Jabeur, calificare istorică! Programul semifinalelor de la Kremlin Cup. Turneul e ÎN DIRECT la Digi Sport

Ons Jabeur

Video Faza zilei la Moscova: Ons Jabeur nu şi-a dat seama că a învins-o pe Ekaterina Makarova

Ons Jabeur

Ons Jabeur, dezamăgită după abandonul Simonei Halep: "Îmi doream o luptă adevărată"

ons jabeur

Video Simona Halep a abandonat la Beijing, după ce a pierdut clar primul set cu Ons Jabeur