88 rezultate pentru eticheta

optimi

Kylian Mbappe a făcut spectacol în Cupa Franței. A marcat două goluri și a oferit două pase decisive

Kylian Mbappe ( 7 - PSG ) celebrates with Randal Kolo Muani ( 10 - PSG ) during the French Cup match between US Orleans

Optimile Cupei Spaniei au fost trase la sorți. Atletico - Real Madrid, cap de afiș

Club Atletico de Madrid - Real Madrid CF Jude Bellingham of Real Madrid Cf looks on during the La Liga match beetween Cl

Video AC Milan - Tottenham 1-0, în "optimile" Champions League. Tătărușanu, de neclintit în fața londonezilor

Cum au fost surprinși Mbappe și Lewandowski, la câteva luni după ce polonezul a refuzat invitația de a merge la PSG

Qatar 2022 - FIFA World Cup - France vs Poland

Un selecționer de la Cupa Mondială s-a îmbolnăvit brusc și riscă să nu poată sta pe bancă în optimi

profimedia-0658053368

Video Chestiunea lămurită în doar trei cuvinte de Joe Biden, cu două ore înainte de meciul Olanda - SUA

biden

A fost spectacol total în faza grupelor! Cele mai tari statistici după primele 48 de meciuri de la Cupa Mondială

Spain v Germany: Group E - FIFA World Cup Qatar 2022

Programul fazei eliminatorii de la Cupa Mondială 2022. Știm primele două optimi de finală

Al Bayt Stadium a giant tent structure covers the entire stadium The stadium will host the opening match of the FIFA World Cup 2022 and fixtures right

Calificare! Franța, prima țară de la Cupa Mondială care și-a asigurat "biletul" în optimile competiției

France v Denmark: Group D - FIFA World Cup Qatar 2022

Cristiano Ronaldo, mesaj războinic înainte de Manchester United - Atletico Madrid

Manchester United v Arsenal - Premier League - Old Trafford

Video Sebastien Haller, gol și autogol în decurs de trei minute în Benfica - Ajax. Borna remarcabilă atinsă de ivorian

profimedia-0664497526

Video Sorana Cîrstea, eliminată de Anett Kontaveit în optimi la Sankt Petersburg

profimedia-0655892741

Video Simona Halep – Gabriela Ruse 6-2, 6-1. Victorie categorică pentru favorita doi, care a făcut un meci excelent la retur

Simona Halep, în meciul cu Gabriela Ruse de la Melbourne Summer Set 1 / Foto: Getty Images

Video Irina Begu - Jasmine Paolini 3-6, 6-2, 6-3. Revenire și calificare pentru româncă! Sorana Cîrstea, eliminată de Amanda Anisimova

profimedia-0650551908

Încep optimile de finală ale Cupei României, în direct pe Digi Sport. Top 5 surprize din ultimul deceniu

trofeu-cupa

Video Optimi UEL | Man. United, scorul serii. Frankfurt - Basel 0-3. Rangers - Leverkusen 1-3. Toate golurile sunt AICI

europa league

"Asta face lucrurile mai simple". Matts Wilander, la picioarele Simonei Halep după victoria cu Venus Williams

Wilander si Halep

Simona Halep, în optimi la Australian Open. Cum comentează presa internațională victoria împotriva lui Venus

BBC

S-a aflat! Ce stă de fapt în spatele transferului lui Neymar: ”Vor să creeze confuzie! Se joacă cu mintea lui”

Neymar, jucat pe degete de spanioli

Transferurile de sute de milioane de euro l-au convins: ”PSG va câștiga Liga Campionilor”

Emery

Nadal, calificare facilă în optimi la Australian Open! Rezultatele de vineri

2018 Australian Open - Day 5

Sepsi speră să se "trezească" după eliminarea din Cupă: ”Trebuie să punem stop acestui blocaj”

BMB 7342 1

Premieră la Wimbledon, în ultimul deceniu. Zece dintre primele 16 favorite au ajuns în săptămâna a doua

favorite wimbledon

Federer, Nadal și Djokovic încheie fără set pierdut prima săptămână de la Wimbledon. Tabloul complet al optimilor

federer

Video Federer nu i-a lăsat nicio șansă lui Nadal în al 36-lea duel direct și îl va întâlni, în sferturi, pe ”călăul” lui Djokovic

federer nadal indian wells

Guardiola, eliminat pentru prima oară în optimile Ligii! Toate echipele calificate

collage ucl-1

Video Super-performanță obținută de Viitorul lui Hagi! Calificare istorică, alături de Real, Barcelona și PSG

viitorul youth league

Exclusiv Sorana, lăudată de propriul antrenor, după revenirea din setul 2: ”Asta arată multe la un jucător!”

sorana cirstea riske

City - Atletico, cel mai probabil duel din optimile UCL. Șanse mari să asistăm și la un Bayern - Barcelona

champions league echipe calificate in optimi

Video Gaz Metan - Dinamo și Mioveni - Steaua în optimile de finală ale Cupei României

captura tragere

Simona Halep s-a calificat în sferturi la US Open. Victorie în două seturi cu Suarez Navarro

halep bun si nou

Monica Niculescu, eliminată în optimile probei feminine de dublu de la US Open

monica niculescu

Monica Niculescu, în optimile probei feminine de dublu de la US Open

Video Gaz Metan - Târgu Mureș 0-2. Dan Alexa obține victoria la debutul pe banca celor de la ASA

captura bucurie zicu

Spania sfidează, în meciul cu Italia, blestemul tricourilor albe. Numai dezastre când La Roja a jucat în alb

tricouri albe

Chiellini va fi adversarul prietenului Morata: ”Merită să fie titular. Real are atacant pentru 10 ani”

chiellini morata

Video Elveţia - Polonia 1-1 (4-5 d.l.d.). Polonezii, primii calificați în sferturi, cu mari emoții

polonia

România, singura echipă calificată din grupa F a preliminariilor care nu a ajuns în optimi. Grupa D - 3 din 3

romania ungaria

Ucraina, prima echipă eliminată de la Euro 2016, după ce s-a jucat fix jumătate din faza grupelor

ukr 1

Video Cea mai titrată echipă din istoria Copei America, eliminată încă din grupe!

uruguay

Guardiola, la un pas să-și strice recordul UCL: de când antrenează, a ajuns mereu în semifinale

pep guard

Video Liverpool-Manchester Utd. 2-0. ”Cormoranii” au prima șansă la calificarea în ”sferturi”

liveroo

Video Șahtior-Anderlecht 3-1. Echipa lui Il Luce, neînvinsă în 2016

shahti

Video Dortmund-Tottenham 3-0. Borussia a reușit cea mai categorică victorie contra unei echipe engleze

borussia tott

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Napoli, cu Chiricheș titular, eliminată de Villarreal. Toate echipele spaniole, calificate

napoli villarreal

Favoritele s-au impus în partidele din turul optimilor Ligii. Rezultate și rezumate VIDEO