83 rezultate pentru eticheta

optimi de finală

S-a aflat prima echipă calificată în optimile de finală ale Cupei Asiei 2024

profimedia-0838079888

Conference League | Lazio și-a aflat adversara după ce a trecut de CFR! Duelurile din optimile de finală

Foto Olanda - SUA 3-1. ”Portocala Mecanică” s-a calificat în ”sferturi”, la Cupa Mondială din Qatar. Dumfries, omul meciului

Netherlands v USA: Round of 16 - FIFA World Cup Qatar 2022

Trei în ”optimi”, două ”acasă”. Clasamentele celor opt grupe de la Cupa Mondială din Qatar, după două etape

Argentina v Saudi Arabia: Group C - FIFA World Cup Qatar 2022

Programul complet al meciurilor din optimile de finală ale UEFA Champions League

tragere la sorti ucl

Conference League, optimi de finală. PAOK și-a aflat adversara. Programul complet

conference league

CSM București și-a aflat adversara din optimile de finală ale EHF Champions League

csm

halep

Dortmund, eliminată din Cupa Germaniei de St. Pauli, echipă din liga a doua

FC St. Pauli v Borussia Dortmund, DFB-Cup football match, Hamburg, Germany - 18 Jan 2022

Real Madrid contestă repetarea tragerii la sorți pentru optimile de finală ale Champions League

profimedia-0647706788

Atletico – Bayern, “thriller” în optimile Ligii Campionilor. Reacția bavarezilor după tragerea la sorți

Atletico Madrid v FC Bayern Muenchen: Group A - UEFA Champions League, Spain - 01 Dec 2020

Patricia Țig s-a oprit în "optimi" la Hiroshima. Turneul este ÎN DIRECT la Digi Sport

TENIS FEMININ:MARIA PATRICIA TIG-ANNA BONDAR, WTA BRD BUCHAREST OPEN (16.07.2019)

Video Exclusiv Cincinatti | Simona Halep o întâlnește pe Madison Keys în "optimi". Ce spune americanca despre partidă

madison keys getty-1

S-au tras la sorţi optimile de finală din Europa League. Cu cine vor juca Băluţă şi Chiricheş

europa league

Răspuns genial din partea lui Ibrahimovic, întrebat despre favorita meciului Man.United - PSG

Zlatan Man United-PSG

Cum a comentat Darren Cahill înfrângerea Simonei Halep la Australian Open: "Acel game a fost crucial"

Cahill, despre eliminarea Simonei la AO

Celebrul Mats Willander, surprins de ce a putut să facă Simona Halep în fața Serenei Williams

Willander si Halep

"I-a adus sufletul la gură". CTP, după ce Simona Halep a fost eliminată de la Australian Open

2019 Australian Open - Day 8

Simona Halep - Serena Williams, Australian Open | Întâlnire specială pentru Serena, înaintea "duelului de foc" cu Simona

Serena Williams antrenament1

"A fost un meci cu peripeţii". Cum explică Ianis Hagi faptul că a bătut un penalty cu stângul, unul cu dreptul

Ianis Hagi

Video Tsitsipas, surpriza optimilor de finală de la Toronto. Nadal, victorie dificilă cu Wawrinka. Rezultatele zilei

Djokovic si Tsitsipas

Video BRD Bucharest Open 2018 |  Sorana Cîrstea s-a calificat în sferturile de finală

Sorana Cîrstea

Video Belgia - Japonia 3-2. Chadli a marcat la ultima fază a meciului și și-a dus echipa în sferturi

Belgium v Japan: Round of 16 - 2018 FIFA World Cup Russia

Cum văd columbienii duelul contra Angliei: "Nimic nu ne sperie"

Colombia v Japan: Group H - 2018 FIFA World Cup Russia

Video Uruguay - Portugalia 2-1. Dubla lui Cavani îi duce pe celesti în sferturi. După Messi, CR7 e și el OUT de la CM

Uruguay v Portugal: Round of 16 - 2018 FIFA World Cup Russia

Gol fantastic reușit de Uruguay. Cavani și Suarez au făcut bucăţi apărarea Portugaliei

Video Imaginile euforiei la Tokyo! Cum s-au bucurat niponii după calificarea dramatică a Japoniei în optimile CM

fa cup draw

Sorana Cîrstea, eliminată în optimi la Australian Open. N-a rezistat în faţa campioanei de la Roland Garros

sorana cirstea-2

Campioana de la Roland Garros stă în drumul Soranei spre sferturile de la Melbourne

muguruza

Video Siniakova - Halep 6-3, 4-6, 7-5. Românca s-a oprit în turul doi de la Shenzen

siniakova-halep

Video Valencia - Celta Vigo 1-4. ”Liliecii” au debutat cum nu se putea mai prost și în 2017

valencia celta

Video Chievo - Novara 3-0. Veronezii o vor întâlni în optimile de finală ale Cupei Italiei pe Fiorentina

chievo

Horia Tecău şi Jean-Julien Rojer s-au calificat în optimi de finală la dublu, la US Open

tecau rojer-1

Video Se ştiu toate sfertfinalistele din Ligă. Bayern - Juve 4-2 (după prelungiri). Barcelona - Arsenal 3-1

collage champions

Pantilimon, titular în Cupa Angliei: ”Mă bucur că fac parte din această echipă”

panti

a:1:{i:0;s:5:"Video";} AS Roma - Real Madrid 0-2. ”Galacticii”, cu un pas în sferturile de finală ale Ligii Campionilor

real mad-1

Românul care joacă la revelația Cupei Franței: ”Așteptăm un adversar din Ligue 1 în sferturi”

musina

VIDEO Simona a pierdut în "optimi" la Wuhan, contra locului 66 WTA, după ce a condus cu 5-1 în decisiv!

captura halep suparata

VIDEO Mergea și Tecău vor fi adversari în ”optimile” probei de dublu ale turneului de la Roma

tecau mergea

Florin Mergea s-a calificat în optimi de finală, la dublu, la turneul de la Madrid

mergea bopanna

Simona Halep nu a învins-o niciodată pe Garbine Muguruza: ”Am nevoie de un meci de adaptare”

simona halp

Luis Enrique a decis deja primul 11 pentru meciul contra lui City, din UCL!

manchester city barcelona

VIDEO David Luiz le cere scuze fanilor lui Chelsea pentru că s-a bucurat la gol: ”Nu m-am putut controla”

luiz david

VIDEO Bayern-CSKA 3-0. Bavarezii s-au calificat în ”optimi” fără gol primit acasă

bayern cska

VIDEO Argentina - Elveţia 0-0 (1-0 d.p.). Golul lui Di Maria, din minutul 118, i-a trimis pe sud-americani în sferturi

bucurie argentina

FOTO Pinilla și-a tatuat faza în care putea deveni eroul chilienilor

bara transversala faza meci

Brazilia - Chile, primul meci din optimile CM. Gazdele au câştigat 9 din ultimele 10 partide! Echipele probabile