43 rezultate pentru eticheta

panama

Video Sărbătoarea Argentinei, umbrită de un moment regretabil: "Un minut de reculegere pentru Franța"

Argentina vs Panama - Friendly Football Match

Video 80.000 de argentinieni i-au cerut lui Leo Messi să danseze pe teren! Reacția fotbalistului a venit numaidecât

Friendly soccer match Argentina against Panama

Imagini memorabile! Lionel Messi a primit încă o dată trofeul Cupei Mondiale, pe un stadion în delir

profimedia-0764805451

Ultimul test al Camerunului înaintea debutului la Cupa Mondială din Qatar. Choupo-Moting a înscris în meciul cu Panama

Jucătorii naționalei Canadei au refuzat să joace meciul cu Panama. Motivul din spatele deciziei drastice

Canada v Honduras, CONCACAF World Cup Qualifying 2022 football match, BMO Field, Toronto, Canada - 02 Sep 2021

OFICIAL | CFR Cluj a mai renunțat la un jucător

cfr-cluj

Video Exclusiv "Era un fel de Hagi pentru ei!" Fostul jucător de la Dinamo care este legendă în țara sa

FOTBAL:DINAMO BUCURESTI-FCSB, PLAY OFF LIGA 1 ORANGE (1.05.2017)

profimedia-0673480768

Video Alphonso Davies, racheta canadiană! Reușită superbă pentru echipa națională

profimedia-0637954841

”Nu-i vezi pe ăia cu bazooka?” Ce a trăit Marius Lăcătuș în America Centrală, unde stăteau ”domnii cu pușcociul în mână”

Tegucigalpa

Exclusiv Penedo, mesaj în limba română pentru dinamoviști! Cu ce se ocupă fostul portar și ce spune despre revenirea în România

FOTBAL:UNIVERSITATEA CRAIOVA-DINAMO BUCURESTI, LIGA 1 BETANO (1.09.2018)

"Îi voi pune numele Dinamo". Decizia pe care a luat-o Jaime Penedo după plecarea din România

Penedo Dinamo

Bratu s-a amuzat pe seama lui Penedo! "După câte goluri a primit, sper să nu se activeze clauza"

penedo panama

Record negativ pentru Jaime Penedo: cele mai multe goluri primite în faza grupelor CM din Rusia

Belgium v Panama: Group G - 2018 FIFA World Cup Russia

Meci fără miză, momente memorabile. Goluri istorice în meciul Panama - Tunisia

Panama v Tunisia: Group G - 2018 FIFA World Cup Russia

Panama - Tunisia 1-2, Grupa G. Africanii se întorc acasă cu o victorie! Penedo, cele mai multe goluri încasate

Unde a urmărit Prințul William meciul Angliei cu Panama. E primul membru al Casei Regale care face asta

william abdullah

Le-a ieşit! Ce le-a spus antrenorul selecţionatei Panama jucătorilor, la pauza meciului cu Anglia

England v Panama: Group G - 2018 FIFA World Cup Russia

Cel mai emoţionant moment de la CM. Cum au fost surprinşi comentatorii din Panama, în momentul intonării imnului naţional

Panama

Cele mai tari glume pe Twitter după umilința panamezilor. Penedo nu a scăpat nici el

Penedo glume CM 2018

"Este un rezultat strălucit! Trebuie să credem". Prima reacţie a lui Kane, după calificarea Angliei în optimile CM

Kane

Penedo, după ce a încasat șase goluri de la Anglia: "Credeam că lucrurile vor sta altfel"

Meciul Anglia - Panama a doborât un record vechi de peste 60 de ani

Video Anglia - Panama 6-1. Englezii au făcut scorul Campionatului Mondial, Penedo a primit 5 goluri într-o repriză

Lukaku, omul meciului după "dubla" în poarta lui Penedo

Video Belgia - Panama 3-0. Prestație de excepție a europenilor. Dublă Lukaku și super execuție Mertens

Mertens şi Lukaku au făcut spectacol cu Panama şi au intrat în istoria fotbalului belgian

Mertens și Lukaku l-au învins pe "Sfântul" Penedo, imbatabil în prima repriză a partidei Belgia - Panama

"Dacă ne calificăm în optimi, beau două sticle de votcă!". Cea mai tare reacţie de la CM 2018

Panama antrenor

Video Penedo, umilinţă în Elveţia. Panama, echipă calificată la CM 2018, a pierdut cu 0-6

Penedo

Exclusiv Amical exotic pentru România? Anunțul făcut de Stoichiță: ”Am discutat cu ei”

stoichita

Penedo, după calificarea la CM: "Nu am mai simţit aşa ceva". Ce adversari îşi doreşte în Rusia

penedo cm

Video 11 octombrie, declarată zi de sărbătoare naţională după ce Panama s-a calificat în premieră la CM

panama

Video O rezervă de pe marginea terenului a contribuit din plin la calificarea celor din Panama la Cupa Mondială

panama copil de mingi

Video Messi a jucat 30 de minute și a devenit golgheterul Copei America. Primul hat-trick la un turneu final!

Messi

A ”împușcat” mesagerul. Messi dă în judecată un ziar spaniol, după dezvăluirile din #PanamaPapers

messi pana

VIDEO Panama a învins SUA în finala mică de la Gold Cup! Locul 3, decis la penalty-uri

panama bucurie

Poți câștiga titlul și retrograda în același timp? Pentru prima dată în istorie, se poate!

rio abajo

VIDEO Au şi mexicanii Olanda lor. SUA i-a trimis la baraj, cu două goluri în prelungiri!

sua panama

VIDEO Mexic, prima echipă din lume cu 100 de victorii în preliminariile pentru CM

mexic calificare

VIDEO S.U.A., pentru a cincea oară campioana Americii Centrale şi de Nord

sua campioana

Susaeta a dat gol la debut! E primul care reușește asta, dintre cei 26 de debutanți ai lui del Bosque