10 rezultate pentru eticheta

panenka

Fotbalistul care a executat lamentabil un penalty în minutul 90+7 a reacționat: ”Nu există altă cale”

chicharito hernandez (10)

A vrut să-l umilească pe portar în ultimul minut al meciului, dar ce a urmat a ajuns ”cel mai discutat lucru de pe internet”

Christian Limousin a apărut spectaculos un penalty / Foto: Captură Twitter@Marca TV

Karim Benzema, despre penalty-ul executat în stil "panenka" la Manchester City - Real Madrid 4-3

Manchester City v Real Madrid, UEFA Champions League, Semi Final, First Leg, Football, Etihad Stadium, Manchester, UK - 26 Apr 2022

Karim Benzema a explicat de ce a ales să execute cu "scăriță" penalty-ul contra lui Manchester City

Manchester City v Real Madrid Semi Final Leg One - UEFA Champions League, United Kingdom - 26 Apr 2022

Ramos, încoronat "regele scărițelor" chiar de Panenka: "E cel mai bun!"

Ramos panenka Girona

Video Gol din "panenka", din lovitură liberă. Execuţia unică pe care puţini au încercat-o vreodată

panenka

Video Becali nu vrea să-l dea, dar Hamroun e tentat de transfer: ”Unele oferte nu se pot refuza”

hamro

VIDEO Messi a marcat cu șutul perfect. Panenka l-a lăudat pentru penalty: "Cea mai bună execuție!"