22 rezultate pentru eticheta

pase decisive

Mbappe, Messi, Cristiano Ronaldo, Lewandowski: Cine a reușit cele mai multe goluri+pase decisive în 2021

kylian mbappe lionel messi

Recordul lui Lionel Messi de pase decisive, doborât. Fotbalistul care a reușit performanța

lionel messi

”Double double” pentru Cristiano Ronaldo, în acest sezon

benzema ronaldo

Un 2016 de uitat pentru Neymar. Doar în anul de debut a marcat mai puține goluri

neymar barcelona

De Bruyne și un coleg al lui Balotelli de la Nice, cei mai creativi jucători din Europa

De Bruyne

Criticat de toată lumea, James Rodriguez e cel mai bun pasator al lui Real

james rodriguez

Video Alex Maxim, două assist-uri la Bremen. Din păcate, Stuttgart a pierdut cu 2-6!

maxim

Video Messi e omul-recordurilor, dar a așteptat 339 de meciuri pentru un asemenea hat-trick!

messi trei assit

Mesut Ozil, detronat! Noul lider al pasatorilor din acest sezon vine din tot din Germania

ozil arsenal

Nu doar Lewa bate recorduri! Douglas Costa a reușit și el o performanță unică în istoria Bundesligii!

douglas costa

Un jucător de la Heerenveen e cel mai bun pasator din Europa în 2015, mai eficient chiar și decât Messi!

mark uth heerenveen

VIDEO Luis Suarez dă câte un assist la fiecare 136 de minute. E cel mai bun din La Liga la acest capitol

suarez messi

VIDEO Sânmărtean, lângă Lewa și Juanfran. Are cele mai multe assisturi în preliminariile Euro 2016

sanmartean-3

Duelul etern, la egalitate perfectă. Messi și Cristiano Ronaldo au aceeași medie a golurilor în ultimii 5 ani

cr7 messi

VIDEO Koke a devenit liderul paselor decisive în Top 5 campionate europene!

koke

VIDEO Ozil a reușit, în 15 minute, primul gol și primul assist pentru Arsenal în UCL