15 rezultate pentru eticheta

penalty real madrid

Video Prima femeie care a arbitrat-o vreodată pe Real Madrid, trei penalty-uri în 35 de minute la meciul cu Celtic din UCL

stephanie-frappart

Primul penalty ratat de Karim Benzema la Real Madrid, în 12 ani și jumătate! A pus capăt unui record al liderului din La Liga

ESP: Real Madrid v Elche CF. La Liga Santander

Video Sergio Ramos, dialog spumos cu centralul partidei Real Madrid - Elche: "Îmi pariez casa că e penalty"

sergio-ramos-penalty

Video Atletico - Real 1-1 | A procedat corect arbitrul? Faza de penalty, care i-a scos din minți pe fanii ”galacticilor”

hermoso

Federația îi prezintă scuze lui Real, după ce madrilenii n-au primit un penalty cu Bilbao: "N-are rost să ne ascundem"

nunez

Duelul declarațiilor dintre Zinedine Zidane și Ronald Koeman: "Da, m-au deranjat cuvintele lui"

FC Barcelona v Real Madrid - La Liga Santander

Video Marcelo, tras de păr de un adversar, arbitrul a lăsat jocul să continue! Cum și-a explicat centralul decizia

marcelo-alaves

Reacție agresivă a unui oficial al Barcelonei la adresa arbitrului din El Clasico

penalty

Acuzată că e ajutată să câștige titlul, Real Madrid e apărată de antrenorul rivalei: ”Atacă mai mult!” Bilanțul penalty-urilor

Athletic Club v Real Madrid CF - La Liga

Video Real Madrid - Barcelona | Clasicul fazelor controversate. Trei penalty-uri neacordate de arbitru

real cere penalty

Video Real Madrid nu a primit un penalty evident în El Clasico. Faultul clar comis de Alba asupra lui Marcelo

pen marcelo

Maradona: "Nu a fost penalty. Vazquez s-a aruncat, dar la fel aş fi procedat şi eu!"

Diego Maradona îl înţelege pe Lucas Vazquez

Surpriză imensă! Ziarul de casă al Realului a dat verdictul în cazul penalty-ului din minutul 90+3

Real Madrid - Juventus 1-3

”M-a dărâmat!" / "S-a aruncat!" Explicaţiile lui Vazquez şi Benatia după duelul care a decis calificarea

Vazquez, în duel cu Benatia

Video Real Madrid a cerut un penalty și a pierdut cu un gol din ofsaid, cu călcâiul