10 rezultate pentru eticheta

petrolul sepsi

Laszlo Dioszegi îi dă replica lui Emil Boc, după acuzațiile făcute la finalul meciului Petrolul - Sepsi

Sepsi OSK v Universitatea Cluj - Romanian Cup Final, Sibiu - 24 May 2023

Iureș după finalele pentru play-off! Acuzații grave, de blat: ”Rușinea fotbalului românesc. Cum vă permiteți să distrugeți?”

FOTBAL:PETROLUL PLOIESTI-SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE, SUPERLIGA SUPERBET (8.03.2024)

CCA a anunțat arbitrii pentru cele 5 meciuri decisive din SuperLiga, programate în același timp

Foto Ce schimbare: cum a apărut Billel Omrani la primul meci jucat în SuperLigă după mai bine de cinci luni

omrani billel

Reacția lui Constantin Budescu după ce Gabi Tamaș a plecat de la Petrolul

budescu

Reacția lui Nae Constantin după ce a aflat că Tamaș se antrenează cu FC Brașov + Ce spune despre Budescu

nae

Ce a remarcat Cristiano Bergodi după victoria lui Sepsi cu Petrolul, din grupele Cupei României

bergodi

Video Petrolul - Sepsi 1-3. Toate golurile s-au înscris în repriza secundă. Ploieștenii au condus

ninaj ggol

Video&Foto "Dacă dau în cineva, o ia bine, ai înțeles?" Cum explică Cristiano Bergodi gestul de la finalul meciului Petrolul - Sepsi

bergodi 2

Video Reacţia celor de la Petrolul la adresa arbitrului: "A oprit jocul pentru ce? Şi după 4 minute hai, duceţi-vă acasă!"