27 rezultate pentru eticheta

polemica

CR7 intră într-o nouă polemică: ”Xavi? Eu am 3 Baloane de Aur, el n-are niciunul”. Ce l-a supărat

ronaldo mess

Video Polemică în prima repriză la Ovidiu. Gol anulat Viitorului. Ce spune Ion Crăciunescu

capt Tanase

Tensiuni în echipa campioanei europene: ”Decât să tot vin la națională doar să fiu la număr, mai bine nu”

pedro del bosq

L'Equipe și AS îi dau dreptate lui Tătărușanu: a fost fault în atac la golul lui Giroud

tatagiru

Scandal în La Liga! A promis Real Madrid prime de joc Granadei dacă încurcă Barcelona?

kelava granada

Aulas, înainte de derby-ul pentru locul 2 Lyon-Monaco: ”E finala campionatului, întrucât Qatar nu e în Franța”

aulas

Video Exclusiv Rumoare înaintea Euro! Un fost campion mondial cu Franța se întreabă: ”Oare am câștigat pe merit în 1998?”

petit

Video SONDAJ Steaua putea rămâne după doar 23 de minute în inferioritate cu ASA. Trebuia eliminat Pintilii?

captura pintilii

Video Decizii controversate ale arbitrului în El Clasico: Suarez și Ramos au profitat; Bale, dezavantajat

captura pen messi

Video Penalty-ul Stelei continuă să nască polemici: ”Crăciunescu nici nu a văzut faza”

penalty hora steaua

"În toate meciurile, am făcut toate schimbările!". Adevărul din spatele declaraţiei lui Şumudică

marius sum

Cristiano a avut dreptate! 104 meciuri au absentat jucătorii lui Real în acest sezon din La Liga!

cristiano bale

CR7 le-a cerut scuze și le-a dat explicații colegilor, după declarațiile de la finalul derby-ului

cristiano R

Culio, ca Tamaș! S-a dus la echipa de care își bătuse joc: "Uitați-vă cum se întorc cu fundul rupt!"

culio

VIDEO Chelsea, încă o înfrângere! Mourinho, din nou trimis în tribună! Termină sezonul pe bancă?

mou-1

Agentul lui Bale a tulburat apele la Real. Galezul, chemat de Rafa Benitez la explicații

bale benitez

VIDEO Pique, fluierat de fanii Spaniei! Ce reacţii au avut fundaşul Barcelonei şi selecţionerul Del Bosque

pique huiduit

VIDEO SONDAJ Penalty controversat primit de Juve cu Monaco. A fost fault? Dacă da, a fost în careu?

fault

Ce se întâmplă cu Messi? Duminică: ”Nu plec nicăieri, rămân la Barca”. Luni: ”Nu știu unde voi juca la anul”

leo messi13

Rafael Nadal a refuzat titlul „Doctor Honoris Causa” al Universității din Baleare

nadal dr honoris

VIDEO Popescu: „Am zis că-i frâng pe genunchi, dar nu mă refeream la cineva anume”

popecu gica

„Am avut două penalty-uri!”, se plâng dinamoviștii. Porumboiu recunoaște: ”Ne-a ajutat arbitrul!”

adrian porumboiu

VIDEO Ovidiu Haţegan a refuzat Spaniei un penalty cu Finlanda

cesc penalty

VIDEO Scandal în Franţa: Benzema, acuzat că nu cântă "Marseilleza" înainte de meci

karim benzema nationala frantei

Doping în Primera? Un fost preşedinte de club îşi acuză propria echipă

1badiola1

Jose Mourinho îşi pune iar în cap fanii Realului: "Nici Uniao Leiria nu avea susţinători atât de slabi"

2mou

Hart: "Nu poţi să ai 2-1 în minutul 85 şi să pierzi!" Mancini: "Tu trebuie să stai în poartă, eu sunt judecătorul!"