Video Ronaldo, ironizat de colegii săi de la Real Madrid. Ce au putut să facă la antrenament

Ronaldo, peste Messi și Neymar, la toate capitolele, încă din prima etapă a Mondialului

Incredibilul Ronaldo. Salah a punctat pentru Egipt, dar Portugalia s-a impus cu o dublă a lui CR7 în prelungiri

cr71

Presa internațională e la picioarele Portugaliei lui Ronaldo: "Ucigașul de dragoni"

cristiano dragoni

Ronaldo, după egalarea recordului lui Platini şi calificarea într-o finală istorică: "De 13 ani joc la acest nivel"

cr 7 portugalia

Cel mai slab meci. Croații și portughezii, fără șut pe poartă în 90 de minute. Bilanțul lui CR7

Croatia Portugalia

Video Portugalia - Austria 0-0. Ronaldo a ratat o lovitură de la 11 metri și a avut un gol anulat

portugalia austria

Cristiano Ronaldo nu va juca în primul meci al Portugaliei din calificările pentru Euro