154 rezultate pentru eticheta

preliminarii conference league

Istorie! A câștigat cu 3-0 și e la 90 de minute să devină prima echipă din țara ei în faza principală dintr-o competiție europeană

tns

OUT din Europa! Țările care au avut câte 4 echipe în cupele europene, dar au rămas fără vreuna

uefa

Nebunie cu aer european! Cu 3 oameni în plus pe teren, au obținut calificarea cu un gol din penalty în minutul 90+18

Slask Wroclaw - St. Gallen

Dan Petrescu nu a mai rezistat! Și-a criticat șefii de la CFR Cluj la conferință: "Asta-i culmea!"

dan

Presa din Kazakhstan a folosit cuvinte dure, după ce Corvinul a fost umilită de Astana în Conference League

RECORD DATE NOT STATED Corvinul Hunedoara playing in the Romanian Supercup, August 2024. *** Corvinul Hunedoara playing

Exclusiv "Asta e limita!". Prima reacție de la Corvinul, după ce Astana a umilit-o în preliminariile Conference League

corvinul logo

Ce rezultat a înregistrat Astana, în Cupa Kazahstanului, înaintea returului contra Corvinului, din Conference League

astana

Ce a spus antrenorul de la Astana, după 2-1 împotriva Corvinului, în România

UEFA Champions League 2023/2024, 1st qualifying round - FC Dinamo Tbilisi Vs FC Astana Grigoriy Babayan - coach of FC As

Presa din Israel a reacționat rapid, după ce CFR Cluj a bătut-o la limită pe Maccabi Petah Tikva

cfr

Au jucat sezonul trecut în SuperLigă, iar acum au marcat în surpriza zilei în Europa! VIDEO Faza care rar se vede în fotbal

noah

Corvinul - Astana se vede în direct la Digi Sport!

Screenshot 2024-08-06 at 19.19.03

Varga a făcut spectacol după calificarea CFR-ului: ”Dacă servim un pahar de șampanie, e magistral! Mara și-a luat 17 pumni”

Ioan Varga

Ce cuvinte a folosit presa din Belarus, după ce Neman a luat 5 goluri la ea acasă de la CFR

cfr

S-a terminat ceea ce se poate numi "Meciul Secolului"! 6-6 la general și un final la care nu se aștepta nimeni

profimedia-0734967868

Costel Gâlcă nu s-a ferit să spună unde s-a pierdut calificarea, după Universitatea Craiova - Maribor

galca

CFR Cluj și Corvinul știu deja cu cine vor juca în turul trei preliminar din Conference League!

Video Neman Grodno - CFR Cluj 0-5. Ardelenii au făcut show și sunt în turul trei preliminar! Bîrligea, golul serii în Europa

neman grodno cfr bucurie

Video Universitatea Craiova - Maribor 3-2. Ce păcat! Oltenii au fost la un pas de o "remontada" istorică pe Oblemenco

craiova maribor

Dramatism total! Au produs surpriza serii în Europa, după ce au marcat în minutul 90, apoi în 112 și au ajuns la penalty-uri

AUSTRIA WIEN - ILVES Roope Riski, Santeri Haarala of Ilves during the 2nd leg of Second qualifying round of the UEFA Con

Reacția celor de la Virtus, după cea mai dramatică partidă a zilei în Europa

virtus

Dramatic! Cu un om în plus, Virtus a marcat în minutul 88 și a împins meciul în prelungiri. Cum s-a terminat partida

virtus-flora

Surpriză uriașă în Europa: au pierdut la scor de neprezentare! Un fost jucător din SuperLigă a deschis balul

pavol safranko

Dan Petrescu, reacție total neașteptată! Ce a spus după ce arbitrul a privat-o pe CFR Cluj de un penalty clar

dan petrescu

Video Gafă uriașă la CFR - Neman Grodno: ardelenii, privați de un penalty clar! Ce a făcut Dan Petrescu la final

penalty

Video CFR Cluj - Neman Grodno 0-0. Calificarea se va decide în retur

meciul dintre cfr si neman

UEFA a luat decizia: OUT din Europa după tragerea la sorți! Adversara s-a calificat la ”masa verde”

18 September 2018, North Rhine-Westphalia, Gelsenkirchen: Soccer: Champions League, FC Schalke 04 - FC Porto, Group stage, Group D, Matchday 1 in the Veltins Arena. "Respect" and the UEFA logo can be seen on a barrier tape before the match. Photo: Rolf Ve

Au doar DOI jucători în lot, cu 4 zile înaintea meciului din Conference League! Decizia bizară a UEFA

ALKMAAR, NETHERLANDS - NOVEMBER 3: Official UEFA Match Ball during the Group E - UEFA Europa Conference League match between AZ Alkmaar and SC Dnipro-1 at the AZ Stadion on November 3, 2022 in Alkmaar, Netherlands (Photo by Patrick Goosen/Orange Pictures)

Cine le arbitrează pe Corvinul, CFR Cluj și Universitatea Craiova la meciurile din Europa

Wolverhampton Wanderers v Chelsea, Premier League, Football, Molineux, Wolverhampton, UK - 24 Dec 2023

Rezultatele serii în preliminariile Champions League și Conference League

Acum știm toate reprezentantele României în Europa! Posibilele adversare pentru FCSB, CFR, Universitatea Craiova și Corvinul

Manchester United v Atalanta: Group F - UEFA Champions League

Gigi Becali nu o vrea pe Universitatea Craiova în Europa: ”Eu așa gândesc”

gigi2

Gică Hagi, exasperat din nou de elevii săi: "Ce s-a întâmplat în prima repriză, incredibil! Eu aș fi desenat"

FOTBAL:FARUL CONSTANTA-HJK HELSINKI, UEFA EUROPA CONFERENCE LEAGUE (24.08.2023)

Dramatism total în Giulești, la Dinamo Kiev - Beșiktaș! Cum s-a decis soarta meciului

FOTBAL:DINAMO KIEV-BESIKTAS, CALIFICARE GRUPE CONFERENCE LEAGUE (24.08.2023)

Umilitor! Cât s-a terminat meciul lui Nordsjaelland cu Partizan, considerată "cu un nivel mai sus decât FCSB"

FC Nordsjaelland v FCSB, UEFA Conference League, Farum, Denmark Farum, Denmark. 17th, August 2023. The Right to Dream Pa

Foto Imaginile care spun totul: cum au fost surprinși jucătorii FCSB-ului după înfrângerea cu Nordsjaelland

FOTBAL:FC NORDSJAELLAND-FCSB, UEFA EUROPA CONFERENCE LEAGUE (17.08.2023)

Exclusiv ”Au venit Poliția și Antitero”. Momente complicate pentru Sepsi, după victoria cu Aktobe

dioszegi

Danezii au dat verdictul, după penalty-ul primit de Nordsjaelland cu FCSB

Câți bani a câștigat Sepsi, după ce s-a calificat în play-off-ul Conference League

Sepsi Sfantu Gheorghe v PFC CSKA Sofia - UEFA Europa Conference League, Romania - 03 Aug 2023

Foto ”Am asistat la ceva incredibil”. Ce s-a întâmplat cu puțin timp înainte de Nordsjaelland - FCSB

riget

Surprize uriașe: așa arată echipa FCSB-ului pentru meciul cu Nordsjaelland

August 10,2023, Bucuresti,Romania,UEFA Conference League, Stadionul Steaua-Bucharest Third qualifying round, 1st leg FCS

Revenirile din această săptămână schimbă tot la FCSB: cum va arăta echipa cu Nordsjaelland, în meciul de 750.000 de euro

FOTBAL:ANTRENAMENT OFICIAL FCSB, INAINTEA MECIULUI CU FC NORDSJAELLAND (16.08.2023)

Câți bani a câștigat Farul datorită calificării în play-off-ul Conference League

Mondadori Lifestyle Collection - March 7, 2023

Decizia luată înainte de Nordsjaelland - FCSB

FOTBAL:FCSB-NORDSJAELLAND, PRELIMINARII CONFERENCE LEAGUE (10.08.2023)

Andrea Compagno l-a surprins total pe Bănel Nicoliță! Ce ar fi pățit dacă ar fi făcut aceleași gesturi ca italianul

profimedia-0019704721

Unul "monumental", altul "diamant"! Jucătorii care l-au cucerit pe Gigi Becali, după FCSB - Nordsjaelland 0-0

gigica

"Greșeala mea!". Gigi Becali a recunoscut că nu a nimerit primul 11 și a anunțat o nouă schimbare la FCSB

George Becali to Sell FCSB Soccer Team, Bucharest, Romania - 24 Apr 2023

Charalambous a fost pus să comenteze ieșirea nervoasă a lui Compagno și a surprins pe toată lumea

FOTBAL:CONFERINTA PRESA FCSB, INAINTEA MECIULUI CU TSKA 1948 SOFIA (25.07.2023)

Exclusiv "Inadmisibil!". Lui Marius Șumudică nu i-a venit să creadă ce a văzut la FCSB - Nordsjaelland: "Nu este posibil!"

UEFA Europa League 2015/16 Third Qualifying Round First Leg West Ham United v Astra Upton Park, Green St, Upton Park, London, United Kingdom - 28 Jul 2015

Exclusiv Ilie Dumitrescu l-a ”taxat” pe Gigi Becali, imediat după FCSB - Nordsjaelland 0-0

bb

FCSB - Nordsjaelland 0-0. Remiză albă în Ghencea! Roș-albaștrii au cerut 3 penalty-uri, danezii au lovit bara pe final