29 rezultate pentru eticheta

primul gol

Video FCSB, 20 de minute pentru primul gol din 2024! Darius Olaru, reușită de senzație

FOTBAL: SC FOTBAL CLUB FCSB SA - AFC HERMANNSTADT, SUPERLIGA SUPERBET (16,12.2023)

Video Ricardo Grigore, după primul său gol la Dinamo: "Mulți oameni au încercat să-mi pună piedică în drumul meu"

Ricardo Grigore

Video Primul gol al lui Yannick Carrasco în China e o adevărată bijuterie!

Carrasco gol China

Video Ianis Hagi, gol și assist pentru Fiorentina în primul meci al anului

ianis

Video Steliștii n-au preferințe în semifinale: ”Astra, Dinamo, nu contează. Noi trebuie să câștigăm”

steaua botosani

Video Ibra a marcat după doar 4 minute primul său gol pentru Manchester United

ibra

Video Eroul neașteptat al Euro 2016! Eder, la primul gol marcat într-un meci oficial cu Portugalia!

unu

Video Messi vrea să marcheze golul 500 în El Clasico! Au trecut 11 ani de la prima sa reușită

messi 500 -3

Video Arda Turan a marcat primul său gol la Barcelona. Nu mai înscrisese de 459 de zile

arda turan 1

VIDEO Cel mai scump fotbalist din istoria lui Eibar a marcat primul gol în La Liga contra lui Gâlcă

inui

VIDEO Lacazette, primul marcator pe noua arenă a lui Lyon! Aici va juca România la Euro

lacaz

VIDEO Stancu a spart gheața în Turcia și vrea să înscrie și cu Italia: ”Un rezultat bun ne-ar da moral”

stancu

Rusescu a marcat primul gol în Turcia. Osmanlispor a câștigat cu 6-0 contra unei echipe de Liga a 4-a

osmanlispor

VIDEO Van Persie a marcat primul său gol la Fenerbahce! Ca de obicei, ”o bijuterie”

robin van persie

VIDEO Cel mai frumos gol al sezonului? Prima reușită a lui Roșu la Astra, de generic!

captura rosu

VIDEO Sergiu Buș, după primul său gol în Anglia: ”Cred că încă nu realizez”

sergiu bus gol

VIDEO Odegaard a marcat primul său gol în tricoul lui Real Madrid

odegaard

VIDEO Luiz, primul care a marcat contra Barcei în acest an. Record pentru catalani: 640 de minute fără gol!

david luiz-1

VIDEO Busquets, spaniolul cu cele mai multe meciuri până la primul gol la națională

busi

Bilinski, după primul gol la Dinamo: ”Abia aștept meciurile contra Stelei”

bilinski dinamo-1

Bokila a înscris primul său gol în campionatul Rusiei. Grozav, nici măcar rezervă

bokila jeremy

VIDEO Chiricheș, decisiv la reușita lui Tottenham! A admis că a fost autogol

captura gol chiriches

A fost ofsaid la primul gol al grecilor. Tușierul era pe linie cu Mitroglou

ofsid mitrolg

Ciprian al 35-lea! Atacantul lui Getafe a devenit românul cu numărul 35 din La Liga

marica getafe-2

VIDEO Primul gol al 'Prințului' la Steaua. Ultima oară marcase acum un an!

gol cristea

Steaua - Livingston 4-1. Prima victorie din pregătiri pentru campioni. Mihai Costea a fost omul meciului

mihai costea goluri

VIDEO Romarinho, fiul lui Romario, a marcat primul său gol ca profesionist

romarinho foto

VIDEO Penalty transformat de Stancu şi primul gol al lui Sneijder la Galatasaray