19 rezultate pentru eticheta

psg lyon

Video PSG - Lyon 0-1. Messi și Mbappe, reduși la tăcere pe Parc des Princes! Oaspeții, victorie muncită împotriva liderului

profimedia-0766783283

Ce spunea Guardiola în urmă cu 9 ani referitor la schimbarea lui Messi: "Nu ar trebui scos niciodată"

Barcelona Training & Press Conference - UEFA Champions League Final

Video PSG - Lyon 2-1. Ce nebunie! Parizienii au întors scorul. Icardi, gol în minutul 90+3. Messi, nervos la înlocuire

pjimage

Reacție dură după ce Donnarumma e doar rezervă la PSG: ”Navas e bun să-i lege șireturile lui Gigio!”

Italy v Bulgaria - 2022 FIFA World Cup Qualifier

Leo Messi va avea viață grea în PSG - Lyon! Cum vor să-l oprească adversarii: ”Nu trebuie să fim politicoși cu el!”

Club Brugge KV v Paris Saint-Germain: Group A - UEFA Champions League

profimedia-0575753688

Ce ghinion! Ciprian Tătărușanu s-a accidentat chiar înaintea duelului cu Neymar. Ce a pățit portarul naționalei

Video Autogol de cascadorii râsului la Paris, în derby-ul dintre PSG şi Lyon

Marcal Lyon

Al Khelaifi a început să viseze! Ce a anunţat, după ce PSG a distrus-o pe Lyon

neymar mbappe

Video Mbappe, ce fotbalist! A marcat 4 goluri în 13 minute și PSG a spulberat-o pe Lyon

Mbappe

Video Explicaţia dată de Dani Alves, după ce nu a vrut să-i lase mingea lui Cavani, dar i-a dat-o lui Neymar

alves neymar cavani

Video PSG - Lyon 2-1. Parizienii s-au impus după o primă repriză senzațională

psg lyon

Emery, debut cu dreptul pe banca celor de la PSG. Campioana Franței a câștigat Supercupa

psg trofeu

Dubla lui Zlatan o duce pe PSG în sferturile Cupei Franței. Gol cu pieptul!

psg-2

VIDEO Erori pe bandă rulantă pentru Trapp! Germanul a comis gafa etapei din Franța

Trapp

Adversarii s-au săturat de atitudinea lui Ibrahimovic: "Îmi vine să-l lovesc în figură"