20 rezultate pentru eticheta

psg-manchester united

Momentul când Buffon s-a gândit la retragere: ”Mă interesau doar 3 cluburi! ”Meciul care încă îi dă coșmaruri

Genoa CFC v Juventus Fc - Serie A

Video UCL | Real și PSG, învinse acasă; Bayern și Barcelona au defilat! Liverpool, succes cu un autogol. Toate rezultatele

ucl

Video PSG - Manchester United 1-2. Debut de aur pentru englezi în grupa H, cu victorie pe final la Paris. Leipzig, succes fără dubii

rashford

Video Penalty ”cu cântec” în PSG - Manchester United: parada de efect a lui Navas și cele două execuții marca Bruno Fernandes

bruno-fernandes

Kylian Mbappe, gest de mare campion! Cui i-a dedicat starul francez prima reușită din partida cu Nimes

kylian-mbappe

PSG, decimată de coronavirus înaintea partidei cu Manchester United din UEFA Champions League

PSG

Neymar va rata debutul sezonului din Liga Campionilor. UEFA i-a respins apelul

neymar

Ole Gunnar Solskjaer va primi un nou contract după calificarea lui Manchester United de la Paris

Paris Saint-Germain vs Manchester United

Fan al lui Man. United, înjunghiat la Paris de un taximetrist. A ajuns de urgență la spital, unde a fost deja operat

fan manchester united

Video Neymar riscă o suspendare drastică după răbufnirea de după eliminarea ruşinoasă a lui PSG din UCL

Neymar

PSG - Manchester United 1-3 | Thomas Tuchel nu-şi explică eliminarea lui PSG din UCL: "Rezultat total ridicol"

Paris Saint-Germain vs Manchester United - UEFA Champions League Round of 16: Second Leg

United, calificare prin "complicitatea" PSG-ului! Barthez: "A fost lipsă de respect!"

united psg

Video Mark Clattenburg toarnă gaz pe foc: "Pentru mine, nu trebuia acordat penalty"

kimpembe

Video Nasser al-Khelaïfi, după PSG - United 1-3! I-a decis ”soarta” lui Tuchel. ”Dacă mai rejucăm meciul de 10.000 de ori nu pierdem”

Nasser al-Khelaïfi

Video&Foto Reacția lui Solskjaer după PSG-United 1-3: ”Este uluitor! Sperăm să câștigăm trofeul!”

Ole Gunnar Solskjaer fericit

Video Ce a făcut Mbappe când a înţeles că totul s-a terminat. O cameră l-a filmat chiar când arbitrul a fluierat finalul

mbappe consolat

”Totul părea împotriva noastră, dar suntem obișnuiți să supraviețuim!” Reacțiile eroilor lui Man. United

marcus-rashford

Video Liga Campionilor | PSG - Man. United 1-3 şi Porto-AS Roma 3-1 (d.p). Seara VAR! "Diavolii" și "Dragonii", calificări dramatice în sferturi

colaj ucl

Manchester United a scris istorie la Paris! Performanța incredibilă a ”Diavolilor”

manchester-united

Video Dramatism total la Paris! VAR-ul a calificat-o pe Manchester United în sferturile UCL, în prelungirile meciului cu PSG