6966 rezultate pentru eticheta

psg

VIDEO PSG acuză arbitrajul, după meciul cu Lille

psg lille

VIDEO PSG - Lille 2-2. Zlatan, plin de nervi! Parizienii n-au primit două penalty-uri

captura zlatan lille

2014 începe în forță la Digi Sport. Amical de lux PSG - Real Madrid

ronaldo real psg

Fără Ibrahimovic, PSG a avut nevoie de un gol în minutul 119 pentru a se califica în sferturile Cupei Ligii

cavani st etienne

Laurent Blanc, în mijlocul unui scandal misogin: "Tu știi ce înseamnă 4-3-3?"

benfica psg

Thiago Silva: "La Balonul de Aur l-am ales pe Messi, dar acum mi-aș schimba votul"

thiago silva messi balonul de aur

VIDEO PSG - Sochaux 5-0. Ibra e omul orchestră: “dublă“ și două pase de gol

ibrahimovic

Marseille l-a dat afară pe Elie Baup. Interimatul va fi asigurat de directorul sportiv

elie baup marseille

VIDEO Evian-PSG 2-0. Primul meci pierdut de parizieni din luna martie. Gol Sougou

modouy sougou gol psg

VIDEO PSG-Lyon 4-0. Parizienii sunt de neoprit. 36 de meciuri fără înfrângere!

cavani psg ibra

Au mai rămas 5! Ajax a împiedicat egalarea recordului istoric al UCL

barcelona a stricat recordul

VIDEO Ziua cu cele mai multe goluri din ultimii 16 ani în UEFA Champions League

manchesterutd goluri

VIDEO Zlatan: "Nu trebuie să câștig Balonul de Aur pentru a ști că sunt cel mai bun"

zlatan-1

VIDEO Cei mai buni doi atacanți ai lumii se luptă pentru un loc la CM. Statistica, de partea lui CR7

cribra

Steaua, alături de granzii Europei. Pe picior de egalitate cu Bayern, Barcelona și PSG

reghecampf steaua lider

VIDEO PSG - Nice 3-1. Zlatan, al doilea hat-trick în Franța

ibrahimovic psg

Cum insultă Zlatan adversarii: ”Ce mustață groaznică ai!”

mustata ibra

VIDEO PSG - Anderlecht 1-1. Remiza care amână calificarea parizienilor

psg-anderlecht

Capitolul la care Laurent Blanc este peste doi câștigători ai UEFA Champions League

blanc

VIDEO Cavani, peste Falcao și Ibrahimovic. Uruguayanul a devenit golgheter în Franța

cavani

Ibrahimovic are probleme la un genunchi şi e incert pentru meciul cu Anderlecht

zlatan-2

Pentru Ibra nu e prioritar Balonul de Aur: "Vreau doar trofee cu PSG"

ibrahimovic

Barcelona domină Europa! Catalanii au cel mai bun atac dintre toate marile forțe

ronaldo la pamant

Pus pe liber de PSG, Sissoko se antrenează cu Anderlecht

psg sissoko

VIDEO "Tontogol" încasat de PSG. Erori în lanț în defensiva campioanei Franței

gol tont

VIDEO St. Etienne - PSG 2-2. Gol pe final, care amintește de coșmarul lui Szukala

VIDEO Ibra l-a cucerit pe Wenger: "E peste Messi și Cristiano"

ibra mejor

PSG, Monaco și restul

bogdan-socol

VIDEO Anderlecht - PSG 0-5. Ibrahimovic și parizienii se joacă cu recordurile

ibra

Blanc le-a impus jucătorilor să învețe limba. La PSG toată lumea ia cursuri de franceză

paris saint germain

Zlatan și motivul rămânerii sale la PSG: "Sunt un mare jucător, la un mare club"

zlatan ibrahimovic-1

Ronaldinho și-ar dori să se retragă din fotbal la PSG: ”Este un club uriaș”

ronaldinho

VIDEO Nu doar Barca știe tiki-taka. PSG a reușit cu Benfica ce numai catalanii au mai putut în ultimii 10 ani

psg benfica

PSG are cea mai lungă serie de meciuri fără înfrângere dintre toate echipele din UCL

falcao-1

PSG va fi ultimul club din cariera lui Ibrahimovic. Rămâne la Paris până în 2016

000 Par7666699

Florentino Perez a recunoscut: ”Am plătit bani PSG-ului pentru Ancelotti”

ancelotti -1

VIDEO PSG, fără căpitan în trei partide de UCL și în derby-ul cu Marseille

thiago silva

VIDEO Nu doar la transferuri e prima. Monaco, singurul lider solitar din Top 5 ligi

monaco

VIDEO PSG - AS Monaco 1-1. Ibrahimovic și Falcao, în prim - plan în derby-ul Franței

psg monaco

Ibra își va prelungi contractul cu PSG și va avea un salariu de 15 milioane de euro

zlatan

Duelul golgheterilor din Ligue 1: "Falcao e ușor de marcat! Zlatan, foarte dificil"

radamel falcao as monaco

Colosul ”invizibil”! PSG este neînvinsă de 8 meciuri în UCL, dar toți par să o ignore