Situație complicată pentru fotbaliștii de la Șahtior Donețk. Clubul nu mai plătește salariile

profimedia-0681501842

Andriy Pyatov, mesaj de mobilizare pentru ucraineni. “Am arătat calități neștiute de inamic”

News conference of Ukraine's Oleksandr Petrakov and Andriy Pyatov, Kyiv - 03 Sep 2021

Video Dinamo Zagreb - Șahtior 3-3 | Revenire de senzație, după ce Pyatov a obținut penalty-ul din care s-a marcat în minutul 90+5

FBL-EUR-C1-DINAMO ZAGREB-SHAKTAR DONETSK

VIDEO Fabregas a ratat un penalty, la meciul 100 pentru Spania. Reflex spectaculos al lui Pyatov

captura fabregas suparat

VIDEO Mourinho, spectator-surpriză la Ucraina-Spania. Ce făcea lusitanul în tribună? Lucescu, prezent și el

captura mourinho kiev

VIDEO "Il Luce", din nou trădat de Pyatov. Portarul Șahtiorului a gafat decisiv

Pyatov Benzema

VIDEO Portarul lui Mircea Lucescu a egalat pentru Ucraina în minutul 90+3, dar reuşita i-a fost anulată!