79 rezultate pentru eticheta

radu stefan

Ștefan Radu, ofertat de Dinamo! "Câinii" vor să dea lovitura verii în Liga 1

FOTBAL:DINAMO BUCURESTI-FC NATIONAL 1-0,LIGA 1 (4.12.2006)

Video Ștefan Radu, în lacrimi la ultimul meci pentru Lazio! Românul, omagiat de tot stadionul. Imagini superbe de pe Olimpico

SS Lazio vs US Cremonese - Serie A TIM 2022/2023

Ștefan Radu, inclus într-un top important. Fundașul român ocupă unul dintre primele locuri

Europa League, etapa 4 | Ianis Hagi, singurul român care s-a remarcat. Toate rezultatele și clasamentele

Logo-ul Europa League / Foto: Getty Images

OFICIAL | Maurizio Sarri, noul antrenor al lui Radu Ștefan la Lazio

maurizio-sarri

Adrian Mutu a dezvăluit de ce Radu Ștefan nu mai vrea la națională! ”Putea să aibă 140 de selecții”

mutu si radoi

Exclusiv Adi Mutu nu mai vrea să ne rugăm de un jucător care a spus ’adio’ naționalei: ”Cred că îl şi enervăm!"

Video "Asta e dorința mea!" Reacția lui Bergodi, după o nouă victorie cu Voluntari + Ce a spus despre Radu Ștefan

bergodi steaua

Bornă istorică atinsă de Radu Ștefan în tricoul celor de la Lazio, în partida cu Parma

Lazio v AS Roma - Italian Serie A

Video Victorie la limită pentru Lazio! Ştefan Radu a fost integralist

frosinone

Lazio a eliminat-o pe Inter din Cupa Italiei, după penalty-uri. Radu, eliminat în prelungiri. Icardi egalase în minutul 120+5

ciro-immobile

Video Lazio - Juventus 1-2. Cristiano Ronaldo aduce victoria campioanei, care a întors scorul în ultimul sfert de oră

SS Lazio v Juventus - Serie A

Video Napoli - Lazio 2-1. Ștefan Radu, integralist la oaspeți. Gazdele au lovit bara de 3 ori

napoli

News Alert Rapid Viena - Inter, Malmo - Chelsea, Lazio - Sevilla, Galata - Benfica. Programul 16-imilor UEL

tragerea la sorti europa league

Video Chievo - Lazio 1-1. Radu Ștefan a fost titular la echipa lui Inzaghi

stefan radu

Ștefan Radu e ”The Boss”! Fundașul și-a prelungit contractul cu Lazio și va ajunge la 13 sezoane în Serie A

radu stefan

Video UEFA Europa League | Marseille - Lazio 1-3. Victorie importantă pentru italieni. Radu Ștefan a fost titular

Olympique de Marseille v SS Lazio - UEFA Europa League - Group H

Video Revenire de senzaţie pentru Radu Ştefan. Românul a contribuit din plin la victoria lui Lazio contra Fiorentinei

SS Lazio v ACF Fiorentina - Serie A

Dorit în Turcia, Radu Ștefan rămâne la Lazio. Anunțul presei din Italia

stefan radu

Video Crotone - Lazio 2-2. Echipa lui Ștefan Radu va lupta cu Inter în ultima etapă pentru un loc în UCL

FC Crotone v SS Lazio - Serie A

Video Lazio - Sampdoria 4-0. Immobile, egalul lui Messi în cursa pentru "Gheata de Aur". Radu Ștefan, pasă de gol

Radu Stefan pasa de gol

Ștefan Radu: "Suntem cu Inzaghi până la moarte". Românul a vorbit și despre calificarea rivalilor de la Roma în semifinalele UCL

radu stefan inzaghi

Lazio rămâne fără un jucător de bază. Anunţul a fost făcut pe reţelele de socializare

lazio

Exclusiv Ştefan Radu vrea să-şi încheie cariera la Dinamo. "În 3 sau 4 ani mă întorc"

stefan radu arena

Video Petrecere în cantonamentul FCSB. Bălaşa a fost sărbătoritul

balasa fcsb poza

Video FCSB, subiect tabu pentru Radu Ştefan. Reacţia neaşteptată când a fost întrebat de confruntarea cu Gnohere&Co

collage 1

Video Exclusiv ”Nu va fi comod pentru Radu Ștefan”. Pițurcă anunță ce șanse are FCSB să treacă de Lazio

radu stefan

Video Exclusiv Contra a făcut lumină în cazul lui Radu Ștefan! ”Mai degrabă se califică FCSB, decât să revină el”

CONTRA

Video Roma - Lazio 2-1. Două penalty-uri în Derby della Capitale. Radu Ştefan a jucat 77 de minute

roma roma roma

Video Imaginea zilei în Italia. Radu Ștefan, protagonist. Lazio - Udinese a fost amânat

radu stefan ploaie

Exclusiv Unui singur om de la FRF i-a răspuns Ştefan Radu la telefon şi i-a motivat de ce nu vine la lot

Radu-Lazio

Radu Ştefan, la 31 de ani! Material special în Gazzetta dello Sport: "Scrie istorie! Şi fără grade e un punct de referinţă"

radu stefan fb

Anunţul surpriză făcut de Radu Ştefan astăzi! Ce decizie a luat

radu

Răspunsul lui Ştefan Radu pentru Contra. ”Să vină! Îl aștept cu plăcere..la o cafea”

radu stefan-2

Pregătit de drumul spre Roma: "Vreau să discut faţă în faţă cu Radu Ştefan. Înţeleg de ce nu vine"

radu stefam

Video Lazio - Milan 1-1. Atalanta profită şi urcă pe locul 5, în Serie A TIM. Radu Ştefan, titular

radu stefan

Video Lazio - Chievo 0-1. Înfrângere în prelungiri, cu Ştefan Radu titular

lazio-1

Video Lazio - Genoa 4-2. Radu Ştefan, rezervă. Calificare în sferturile Cupei Italiei

lazio

Video Palermo - Lazio 0-1. Radu Ştefan, integralist. Oaspeţii, neînvinşi în ultimele două luni

lazio-1

Radu Ștefan a început războiul înainte de Derby della Capitale: "Când Totti se plânge, arbitrii fluieră în favoarea Romei"

radu stefan

"Am jucat mereu cu inima!". Declaraţii superbe ale lui Radu Ştefan, după ce a atins o bornă importantă în carieră

lazio pescara

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Lazio - Galatasaray 3-1. Ştefan Radu a fost integralist şi a semnat un assist

RADU

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Genoa - Lazio 0-0. 3 meciuri consecutive fără gol marcat pentru romani

lazio

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Radu Ştefan, criticat dur pentru refuzarea naţionalei: "Înainte, ne băga la puşcărie"

chiri

VIDEO Trei români au jucat în prima etapă a grupelor UEL. Niciunul nu a obţinut victoria