79 rezultate pentru eticheta

radu stefan

Cum l-a convins Lazio pe Ștefan Radu să semneze prelungirea: i-a oferit un final liniștit de carieră

stefan radu bucurie

VIDEO Lazio - AS Roma 1-2. Totti și colegii lui și-au asigurat locul 2 în Serie A și accesul direct în UCL

totti roma

VIDEO Lazio - Inter 1-2. Hernanes a marcat o dublă împotriva fostei echipe. Gazdele au avut doi eliminaţi

gol inter

VIDEO Atalanta - Lazio 1-1. Oaspeţii au fost depăşiti de rivala Roma în clasament

atalanta lazio

Lazio luptă cu Roma pentru locul 2! Capitolul la care echipa lui Radu Ştefan e cea mai bună, în 2015

lazio

Doi se ceartă, Ștefan Radu câștigă! Lazio e cea mai în formă echipă din Italia și e la un pas de grupele UCL

stefan radu napoli

VIDEO Lazio - Napoli 1-1. Gabbiadini păstrează misterul în prima semifinală a Cupei

lazio - napoli 1-1 cupa italiei semifinale

VIDEO Roma-Lazio 2-2. 'Celeștii' au condus cu două goluri la pauză. Al 57-lea egal din Derby della Capitale

gol as roma totti

Radu Ștefan se gândește să plece de la Lazio: “Ar putea să o facă chiar în această iarnă.” Ce club îl vrea

radu napoli

VIDEO Sporting a învins-o pe Lazio la penalty-uri. Ştefan Radu a jucat 24 de minute

sporting

Ștefan Radu e decis să plece de la Lazio în această vară. Două grupări puternice din Serie A îl doresc

radu stefan

Radu Ștefan poate schimba echipa la vară. E dorit de Fiorentina și Napoli

radu stefan

Radu, la United? Românul, înlocuitor pentru Evra

radu stefan-1

VIDEO&SONDAJ Cannavaro a fost creditat cu autogolul decisiv din Lazio - Sassuolo. A fost reuşita lui Şt. Radu?

centrare radu stefan

VIDEO Ștefan Radu, super reuşită cu Sassuolo: "E cel mai frumos gol din carieră!"

captura radu stefan

Ștefan Radu, românul cu cele mai multe prezențe în UEL

radu stefan

Ștefan Radu nu mai are doi antrenori. Lazio a anunțat oficial demiterea lui Petkovic

RADU STEFAN

Clauză salvatoare pentru Edoardo Reja, noul antrenor al lui Ștefan Radu la Lazio

edoardo reja lazio roma

10 români în Europa League, alături de Pandurii. Grupele sunt o afacere "tricoloră"

stefan radu lazio

Ștefan Radu a fost integralist în victoria lui Lazio, 1-0, contra lui Crystal Palace

radu stefan

Radu Ștefan răsuflă ușurat. Lazio a scăpat de penalizare în cazul meciurilor trucate

radustefan

Radu Ștefan a încheiat sezonul! Fractură de sept nazal, în meciul cu Sampdoria

radu accidentat

VIDEO AS Roma - Lazio 1-1. Totti a ajuns la al nouălea gol în derby

Totti Stefan Radu

Încă un tricolor vrea să renunțe. Radu Ștefan nu mai vine la națională!

stefan radu romania

VIDEO Ștefan Radu, gol de colecție. Prima reușită pentru român în Serie A

stefan radu-1

VIDEO Ştefan Radu a înscris prima dată pentru Lazio, cu o zi înainte de nuntă: "Îi dedic golul soţiei! E un dar pe care nu credeam că o să i-l fac"

radu stefan

VIDEO Radu Ştefan a marcat primul său gol în tricoul lui Lazio. Romanii merg mai departe de pe locul 1