Video Farul - Rapid 0-1. Încă un pas spre revenirea în Liga 1

rapid2

Video Dinu Gheorghe rămâne la Rapid fără condiții: "Clubul nu dispare, dar e important să mai vină acționari"

dinu gheorghe rapid

Video Dacia Unirea Brăila - Rapid 1-1. Giuleștenii au egalat în prelungiri, cu doi oameni mai puțin!

captura bucurie braila

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Clinceni - Rapid 0-2. Goluri Trandu și Popa, vișiniii rămân la egalitate cu liderul seriei

academica clinceni - rapid 0-2 liga 2

Alexa invocă problemele de lot: "Am avut 5 absenţi şi la pauză a trebuit să scot un jucător important"

dan alexa rapid liga 2

A doua înfrângere în Liga 2 pentru Rapid, dar giuleștenii rămân pe primul loc. Rezultatele și marcatorii

rapid liga 2

Rapid a învins în derby și e din nou lider! VIDEO - golurile din Giulești. Rezultatele etapei în Liga 2

rapid - dacia unirea braila

farul - rapid 1-0 liga 2

Calendarul complet al Ligii 2 - sezonul regulat, play-off / play-out și al barajelor pentru Liga 1

rapid liga 2-1

Rapid va juca în continuare în Giulești. Cristi Costache, noul conducător al echipei: "Fanii ar trebui să uite fricțiunile"

rapid fcrapid

VIDEO Rm. Vâlcea - Rapid 1-2. N’Koyi a marcat iar pentru vișinii, într-un nou test înaintea startului din Liga 2