975 rezultate pentru eticheta

razvan marin

Ajax a pierdut acasă în campionat după 25 de luni și 36 de meciuri. Răzvan Marin, din nou rezervă

Chelsea FC v AFC Ajax: Group H - UEFA Champions League

Cea mai proastă veste pentru Răzvan Marin! Anunțul făcut de olandezi. Decizia luată de Ajax

River Plate v Boca Juniors - Copa CONMEBOL Libertadores 2019

Răzvan Marin mai primește o lovitură de la olandezi! Topul în care l-au inclus după transferul la Ajax

Video Chelsea - Ajax 4-4 | Ca la teatru! Londonezii au revenit de la 1-4 după ce Ajax a avut doi jucători eliminaţi

chelsaja

Video Răzvan Marin, sursă de amuzament pentru colegii săi de la Ajax! Ce a păţit românul la miuţa de pe Stamford Bridge

razz

”Nu aș avea curaj să îl folosesc în meciul cu Chelsea”. Răzvan Marin nu i-a convins pe olandezi

Răzvan Marin întrerupe o perioadă neagră - a revenit în tricoul lui Ajax în victoria cu 4-2 de pe terenul lui Zwolle

marin22

Răzvan Marin, criticat de o legendă a celor de la Ajax. Ce-i lipsește românului pentru a fi titular

Razvan Marin

Ajax, spectacol total în derby-ul cu Feyenoord. 4 goluri în prima repriză. Răzvan Marin, doar pe bancă

ajax-feyenoord

Răzvan Marin a dezvăluit ce i-a spus Erik ten Hag, după ce a pierdut prima echipă la Ajax

Răzvan Marin Ajax

Ajax Amsterdam, un exemplu pentru toată lumea! Cum vrea echipa lui Răzvan Marin să lupte împotriva poluării

ajax

Răzvan Marin nu-şi face probleme că a fost rezervă în ultimele meciuri ale lui Ajax: "Etapă normală"

Regretul lui Cosmin Contra după etapa a doua din UCL. De ce crede că Răzvan Marin nu mai este titular la Ajax

Cosmin Contra

"Românul e bun, dar e folosit pe un post aiurea!" Ce se întâmplă cu Răzvan Marin la Ajax

Video Răzvan Marin, titular din nou la Ajax! A făcut un meci perfect și a contribuit la un gol! ”Va fi noul star!”

Denis Drăguș a jucat doar 4 minute pentru Standard, dar e încurajat: ”Atunci îl veți vedea pe adevăratul Drăguș”

denis dragus

Răzvan Marin, lăsat pe bancă în derby-ul cu PSV, 1-1. Este al doilea meci consecutiv când românul nu prinde minute

Exclusiv Răzvan Marin ştie unde a greşit la Ajax şi e gata să profite de următoarea şansă + Ce zice despre nota pe care şi-ar da-o

collage razvan marin

Video Ajax Amsterdam - Lille 3-0. Răzvan Marin a rămas pe bancă. Start perfect pentru ”lăncieri”

ajax22

Video UCL, etapa 1 | Hagi a debutat, dar Genk a fost umilită. Napoli - Liverpool 2-0 și Borussia - Barcelona 0-0

ucl logo

Klaas-Jan Huntelaar a sărit în apărarea lui Răzvan Marin. "Are calități diferite de ale lui Frankie De Jong"

Exclusiv George Ogăraru știe ce le lipsește lui Răzvan Marin la Ajax Amsterdam și lui Ianis Hagi la Genk

collage razvan ianis

Momentul "revanșei": italienii anunță un nou super transfer pentru Răzvan Marin! E așteptat în La Liga

rmarin

Răzvan Marin, doar 9 minute la Ajax! Ce a scris presa belgiană după cel mai recent meci al ”lăncierilor”

Răzvan Marin a jucat din nou pentru Ajax, într-un meci cu cinci goluri

Răzvan Marin se poate lupta cu Messi, în Spania! O super echipă din La Liga îl vrea, încă din iarnă

rmarin

Ce diferență! În lotul României sunt cinci jucători mai scumpi decât toată echipa Maltei! Spania, de sute de ori mai valoroasă

România Spania Malta

Ianis Hagi s-a adaptat perfect în Belgia: "Toți au încredere în mine!". Pe cine ar fi vrut ca adversar în UCL

ianis hagi

Răzvan Marin, monitorizat de un club uriaș din Serie A la România - Spania. Anunțul făcut de italieni

Răzvan Marin

Răzvan Raţ a analizat eşecul tricolorilor: "Spaniolii te distrug psihic! E greu când fugi mereu după minge"

Răzvan Raț

România - Spania | Răzvan Marin, impresionat de un adversar: "Cred că nu a greșit o pasă"

Busquets

Răzvan Marin a avut oferte din La Liga, Bundesliga și Serie A, dar a ales-o pe Ajax: "Când te vrea echipa asta, nu refuzi"

Ianis Hagi și Răzvan Marin, rezerve neutilizate pentru Genk și Ajax. Ce au făcut echipele fără ei în teren

ianis razvan

Cinci români în grupele Ligii Campionilor. Posibil duel românesc în grupa E

Champions League

Ianis Hagi, duel cu deținătoarea Champions League. Grupă de foc și pentru Ajax-ul lui Răzvan Marin

ianis hagi razvan marin

Video Ajax s-a calificat în Champions League, după victoria cu 2-0 în fața lui APOEL! Răzvan Marin a prins 8 minute de joc

Ajax

Răzvan Marin, doar rezervă la Ajax, în meciul decisiv pentru calificarea în grupele Champions League

Ce spune Van der Vaart, după ce Răzvan Marin a fost aspru criticat în Olanda

marin razvan

"Răzvan Marin merită să fie titular la Ajax!" Un fost mare fotbalist olandez sare în apărarea românului

marin

Ajax recunoaşte: "Răzvan Marin joacă foarte prost". Planul lui Ten Hag cu mijlocaşul român

razvan

”Eu nu l-aș fi transferat la Ajax!”. Răzvan Marin, criticat din nou, în Olanda

rm

Dick Advocaat: "Răzvan Marin are probleme cu viteza jocului. E doar un jucător bun şi atât"

razvan

”Se joacă de-a v-ați ascunselea!”. Răzvan Marin, criticat dur după primele meciuri la Ajax

Răzvan Marin, criticat dur în presa din Olanda: "Nu înţelege nimic!". Ce notă a primit după APOEL - Ajax

rmar

Cosmin Contra e afectat de situația de la FCSB + Ce a spus despre Răzvan Marin și Hagi jr. Selecţionerul vine azi la Fotbal Club!

FOTBAL:NORVEGIA-ROMANIA, PRELIMINARII EURO 2020 (7.06.2019)

Răzvan Marin, criticat din toate părțile după remiza dintre Ajax și APOEL Nicosia: "Nu este la nivelul pe care ni-l dorim"

Video APOEL - Ajax 0-0. Remiză albă pentru "lăncieri", Răzvan Marin a fost schimbat din nou în a doua repriză

marin

Meci excelent făcut de Răzvan Marin, pentru Ajax. Procentaj incredibil de pase şi o notă pe măsură