Barcelona, scandalizată de decizia TAS în privința Realului: ”Vom cere explicații!”

”CR7 Fitness”. Ronaldo intră în industria fitness-ului prin lansarea propriilor săli

Real Madrid va decide soarta lui James după verdictul TAS legat de interdicţia la transferuri

james plecare decizie tas

Dominația Spaniei. Trei cluburi din Primera au cucerit totul în ultimii trei ani

barcelona real-1

Zinedine Zidane, antrenorul cu mai multe trofee câștigate decât meciuri pierdute

zinedine zidane-1

Ramos îi închide gura lui James: ”Nu e o zi în care să vorbim despre problemele personale”

sergio ramos-2

James, pe picior de plecare de la Real: "Am oferte şi am şapte zile de gândire"

james plecare

Video Cristiano, omul record. L-a egalat pe Pele, după hat-trick-ul din CM al Cluburilor

cristiano ronaldo-4

Zidane, trei trofee din trei câștigate după prelungiri sau penalty-uri

real madrid kashima

Barcelona, cea mai mare medie de spectatori din Europa. Topul asistențelor

barcelona fani

Ofertă colosală pentru un star al Realului! Afacere de 120 de milioane de euro de nerefuzat

real madrid-3

Video Real Madrid - Kashima Antlers 4-2, în finala CM al Cluburilor. Hattrick-ul lui Ronaldo a adus un nou trofeu

14820676439418

E coechipier cu Ronaldo, dar pune la îndoială modul în care este acordat Balonul de Aur

kovacic ronaldo bale ramos

Payet nu mai vrea să audă de Cristiano Ronaldo. Măsură incredibilă luată de francez

portugalia euro 2016

Cristiano Ronaldo, peste orice alt fotbalist din istoria lui Real Madrid: "Este cel mai bun"

cristiano ronaldo-3

Video Darussafaka Istanbul - Real Madrid 81-68. Surpriză mare în etapa a 12-a din Euroligă

real madrid euroliga

Jese Rodriguez este aproape de o revenire surprinzătoare în Spania

jese rodriguez psg

Video Borna impresionantă atinsă de Cristiano Ronaldo, după semifinalele CM al Cluburilor

cristiano ronaldo-2

Video Real Madrid a învins Club America şi va juca finala Campionatului Mondial al cluburilor

ronaldo-1

Video Niciun jucător de la Real în 11-le ideal al UCL ales de Casillas. Provocare pentru fani

11 casillas

Preşedintele lui Real Madrid nu mai vrea finaluri încinse de meci: "Am suferit destul"

real bucurie

Real Madrid solicită anularea interdicției la transferuri

real madrid-2

Video Sergio Ramos a plănuit cu James Rodriguez şi Lucas Vazquez golul marcat cu Deportivo

sergio ramos gol

Ce semnifică ultimele tatuaje dezvăluite de Sergio Ramos? "Numerele vieţii mele"

tatuaje sergio ramos

”Football Leaks”: Ronaldo a declarat 20 de milioane de euro în Elveția, în 2015

ronaldo

Următoarea țintă pentru Real după ce și-a bătut propriul record: seria invincibilă a Barcelonei

real madrid barcelona

CAMPIONUL ULTIMEI SECUNDE

ramos depor

Foto Reacția lui Andone după meciul foarte bun făcut pe Bernabeu

ramos andone

Real Madrid, specialista finalurilor de meci. 13 goluri înscrise în ultimele zece minute

gol real madrid

Video Adversar din Mexic pentru Real Madrid, în semifinalele Mondialului cluburilor

club america

Video Andone, schimbat chiar dacă a fost printre cei mai buni pe Bernabeu. Răspunsul antrenorului

florin andone bernabeu

Video Ramos, salvatorul lui Real Madrid. Încă un gol decisiv marcat de fundaş

sergio ramos gol deportivo

Nou record de invincibilitate pentru Real Madrid, după meciul incredibil cu Deportivo

real madrid-1

Video Spania, la picioarele lui Andone! Românul a făcut spectacol pe Santiago Bernabeu

andone captura 1-1

Leipzig, primul eșec stagional. Doar două echipe neînvinse în Europa

leipzig esec

Aubameyang la Real? ”Nu există nicio înțelegere!”

aubameyang

Video Real - Deportivo 3-2. Final dramatic la Madrid. Ramos a adus victoria ”galacticilor” în minutele de prelungiri

bucurie jucatori real marcelo

Video "Pe cine nu mai vrei să vezi în 2017?" Răspunsul lui Griezmann a stârnit hohote de râs

hohote

El era pe teren, iar hoţii i-au spart casa. Varane a fost jefuit în timpul meciului cu Dortmund

varane

Șansă pentru Andone? Zidane pregătește meciul cu Deportivo cu gândul la Mondialul cluburilor

real madrid

Criticat de toată lumea, James Rodriguez e cel mai bun pasator al lui Real

james rodriguez

Real Madrid, favorită să-l transfere pe ”noul Zlatan Ibrahimovic”

alexander isak

Strategie? Locul 2 în grupă, mai convenabil pentru Real. A evitat adversari de cinci stele în optimile Ligii

real madrid regrete

Aubameyang nu renunţă la visul său: "Da, încă îmi doresc asta"

auba real

Zidane, după ce Real a ratat primul loc în UCL: "Nu vreau să jucăm cu Juventus"

zidane juventus ucl

Real, 34 de meciuri fără înfrângere. Dortmund, echipa care a înscris cele mai multe goluri în grupele UCL