41 rezultate pentru eticheta

rosenborg

Video "Cobra" Ondrasek, în mare formă la revenirea în Norvegia! Gol și pasă de gol contra celor de la Rosenborg

becali-ondrasek-m-am-gandit-fcsb

"Becali m-a amenințat că îmi taie salariul, vorbea doar să se afle în treabă". Patronul de la FCSB, criticat în Anglia

FOTBAL:STEAUA BUCURESTI-CS UNIVERSITATEA CRAIOVA, LIGA 1 (6.12.2015)

Video Dinamo Zagreb - Rosenborg 2-0. Croații au marcat ambele goluri în primele 30 de minute

zagreb

Alexandru Creţu, eroul serii în UEFA Champions League! A marcat golul calificării pentru Maribor

maribor

Bendtner, prima reacție după ce a snopit în bătaie un taximetrist

Nicklas Bendtner

Video Dai gol dacă centrarea vine din corner, de la 74 de metri altitudine?

74 metri

VIDEO Cum au ajuns 6000 de italieni să cânte în Torino ”Sha-la-la-la-laaa, oh, Rosenborg!”. Idolul Dorsin

doprs

VIDEO Rosenborg a câştigat al 23-lea titlu. Dorsin, liderul galeriei, a făcut show

rosenborg

VIDEO Eliminaţi din Europa, steliştii se concentrează doar pe Liga 1: "Ne aşteaptă un campionat foarte greu"

dica radoi pedrazzini

Norvegienii s-au panicat după golul lui Popa: "Mi-a fost teamă 5-10 minute" / "Am crezut până la final"

popica-1

VIDEO Rădoi, dezamăgit: "Fotbalul e nedrept! Partizan şi Rosenborg nu au fost nici măcar egale Stelei"

captura radoi-3

EXCLUSIV Surpriză în echipa Stelei cu Rosenborg. Gabi Iancu este titular în atac

iancu rosenborg

VIDEO Golgheterul nordicilor avertizează: "Calificarea e mai importantă pentru ei"

rosenborg-2

VIDEO Steliştii cred într-o minune, la Trondheim: "Trebuie să îşi dea ani din viaţă pentru calificare"

steaua rosenborg 2

Steaua a deplasat 20 de jucători la Trondheim! Hamroun, singura absență. Echipa probabilă a lui Rădoi

chipciu rapa

VIDEO Un expert în fotbalul olandez, Ogăraru e sigur: ”Astra se va califica, pentru că va marca la Alkmaar”

ogararu

VIDEO Legendele Stelei nu cred în calificare: ”Are mai mari șanse Duckadam să-i cadă un meteorit în cap”

duckbval

Steaua ţinteşte un fundaş de la Tg. Mureș! Campionii vor să-l dea la schimb pe Tahar, ardelenii vor banii

ivan gonzalez steaua

VIDEO Sărbătoare în vestiar! Rosenborg a câștigat al 12-lea meci la rând, înaintea returului cu Steaua

rosenborg -2

Paul Papp s-a accidentat în meciul cu Rosenborg și nu va intra la Craiova. Primă uriașă promisă de Gigi Becali!

paul papp dinamo

VIDEO Cum au petrecut jucătorii lui Rosenborg la vestiare, după ce au spulberat-o pe Steaua

rosenborg -1

Rădoi l-a pierdut pe Hamroun accidentat, după o repriză din meciul tur cu Rosenborg

hamroun-1

Ce le-au transmis oficialii UEFA steliştilor, la şedinţa tehnică, în privinţa lui Rădoi

radoi-5

VIDEO Nordicii nu se cred avantajați de suspendarea lui Rădoi, dar se bucură că nu joacă Varela: "E cel mai bun!"

captura rosenbor

VIDEO De cine se teme Steaua înaintea play-off-ului Europa League. Soderlung a marcat în ultimele 5 meciuri

soderlung

Tade rămâne titular, revine şi Alcenat. Ce se întâmplă cu Stanciu şi cum va arăta Steaua cu Rosenborg

tade-3

Rosenborg a transferat un internațional norvegian din Ligue 1, chiar înainte de duelul cu Steaua din UEL

anders konradsen

Principala grijă a lui Rădoi, înaintea meciului cu Rosenborg. Cum va arăta primul 11 al Stelei

mirel-2

Încă o victorie pentru Rosenborg. Adversara Stelei din Europa League are 10 succese la rând

rosenborg valerenga

Rădoi nu se gândeşte la meciul cu Rosenborg. Cea mai bună echipă a Stelei, pe teren împotriva lui ASA

radoi asa

Veste bună primită de Steaua de la UEFA, înaintea "dublei" cu Rosenborg, din play-off-ul Europa League

varela 1

Alte probleme de lot pentru Rădoi. Un internaţional incert pentru turul cu Rosenborg

alcenat incert

Colţescu îl face pe spionul lui Rosenborg să vadă încă un meci al Stelei: "N-am înțeles prea bine!"

secund rosenborg

VIDEO Cum sărbătoresc adversarii Stelei din UEL victoriile. Un fost jucător din Liga 1 dă tonul la scandări

rosenborg

Victorie la scor pentru adversara Stelei, în campionat. Rosenborg e lider detaşat în Norvegia

rosenborg-1

Steliştii susţin că au avut ghinion la tragerea la sorţi din Europa League: "E reversul medaliei"

steaua rosenborg

Rosenborg, coşmarul lui Rădoi. Totul despre ultimul adversar al Stelei înainte de grupele Europa League

rosenborg

VIDEO Alte zece victorii cu 10-0. Rezultatul din Spania - Tahiti nu e unul nemaivăzut

psv eindhovem 10-0

VIDEO Taison a reușit un super gol pentru Metalist Harkov, după modelul "Marco Van Basten - 1988"

Taison Metalist

Victorii în campionat pentru Molde și Stuttgart, adversarele Stelei din Europa League. Copenhaga joacă luni

stuttgart02

VIDEO Rosenborg - Metalist 1-2. Brazilienii de la Harkov au întors scorul în ultimele 10 minute