13 rezultate pentru eticheta

sampdoria - inter

Radu Drăgușin, prezentat oficial la Sampdoria: ”Am învățat de la campioni ca Bonucci și Chiellini!”

radragu

Video Alexis Sanchez, "specialistul" penalty-urilor ratate! Jucătorul lui Inter are o rată de conversie de coșmar

UC Sampdoria v FC Internazionale, Serie A, Football, Luigi Ferraris stadium, Genoa, Italy - 06 Jan 2021

Video Serie A, etapa 16 | Juventus, victorie mare contra lui Milan. Inter, eșec surprinzător. Rezultate și clasament

AC Milan v Juventus FC - Serie A

Video Sampdoria a produs surpriza în Serie A: 2-1 cu Inter! Prima înfrângere în campionat pentru echipa lui Conte după trei luni

Keita Balde, după golul marcat în Sampdoria - Inter / Foto: Getty Images

Video Sampdoria - Inter 0-1. Oaspeții au dat lovitura în prelungiri. Meci nebun, cu 3 goluri anulate

Fotboll, Serie A, Inter - Roma

Sampdoria - Inter 0-5. "Nerazzurrii" au revenit pe loc de Liga Campionilor

Sampdoria vs Inter

Video Icardi, one-man show la Genova: patru goluri în interval de 21 de minute contra Sampdoriei

Icardi

VIDEO Sampdoria - Inter 1-1. Zenga a trecut pe lângă prima victorie contra echipei la care a jucat 22 de ani

sampdoria - inter 1-1 serie a

VIDEO Ratare incredibilă în meciul Sampdoria-Inter! Correa a trimis din 4 metri pe lângă poartă!

correa

Zenga va fi iar adversarul echipei de suflet: "Am emblema lui Inter tatuată pe spatele gambei!"

Zenga Mancini

VIDEO Sampdoria - Inter 0-4. Mauro Icardi a făcut instrucție cu fosta lui echipă

icardi inter

Sampdoria - Inter, de la ora 19:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 3. "Victoria este crucială"