Sânmărtean, apreciat la Steaua: ”E unul dintre cel mai bine pregătiți fotbaliști. Poate juca din trei în trei zile”

VIDEO Dorit de Inter, Ianis Hagi și-a dezvăluit preferații: "Messi și Sânmărtean"

VIDEO Sânmărtean conduce vestiarul Stelei: "Tănase nu este peste el ca personalitate"

Sânmărtean aşteaptă prelungirea, dar este dorit şi în spaţiul arab! De ce ezită Steaua să facă oferta

VIDEO Sânmărtean va primi ofertă de prelungire : "A devenit foarte important!"

sanmartean aalborg

VIDEO Sânmărtean: "Ne-am temut puțin de Petrolul pentru că a schimbat antrenorul"

sanmartean-5

VIDEO Sânmărtean: ”Scorul ne bucură, înseamnă mult, dar în prima parte puteam fi într-un dezavantaj clar!”

sanmartean-4

La Steaua până în 2016! Campioana îi va oferi lui Sânmărtean prelungirea contractului. "Voi accepta"

sanmartean-3

Sânmărtean, lăudat după golul marcat din corner contra celor de la Mediaș: ”E la nivelul lui Hagi!”

sanmartean-2

VIDEO Sânmărtean vrea să continue la Steaua: "Dacă mi se va propune prelungirea, voi accepta"

sanmartean

Veşti bune pentru Gâlcă. Sânmărtean, Latovlevici şi Adi Popa vor fi apţi de joc pentru partida cu Gaz Metan

VIDEO Sânmărtean, dezamăgit de ratarea calificării: "Nu ai voie să primești gol în minutul 90"

sanmartean reactii

VIDEO Sânmărtean a reușit cel mai frumos dribling al partidei Ludogorets - Steaua

captura sanmartean-1

Sânmărtean ar putea fi surpriza lui Pițurcă la partida cu Grecia din preliminarii

pjanic sanmartean grecia romania

VIDEO Fanii Stelei pot fi liniștiți. Sânmărtean, pe teren cu Pandurii și cu Ludogorets

Sânmărtean lipseşte cu CFR Cluj. Gâlcă nu vrea să rişte cu mijlocaşul Stelei

sanmartean in duel cu barboianu

Sânmărtean s-a lovit cu Aktobe și a fost schimbat de Gâlcă după numai 12 minute

Sanmartean

Stanciu nu e la fel de eficient alături de Sânmărtean. "Nu pot juca împreună!"

stanciu sanmartean trofeu

Steaua - CS Universitatea Craiova 3-1. Sânmărtean, gol din lovitură liberă, assist la reușita lui Varela

VIDEO Explicația lui Gâlcă față de neutilizarea lui Sânmărtean: ”N-a jucat, dar nu din cauza terenului!”

sanmaertean steaua chiajna

Sânmărtean, din nou titular. Varela are şanse mari să joace miercuri cu Aktobe

sanmartean chipciu steaua

Nu va juca în Supercupă, dar speră în revanșă. Sânmărtean: ”E momentul nostru!”

Sânmărtean nu ia în calcul eșecul cu Stromsgodset: “Suntem Steaua, suntem obligați să câștigăm!”

sanmartean

Accidentarea lui Sânmărtean, o problemă pentru Gâlcă. N-a jucat niciun minut în Italia

sanmartean steaua antrenament

SONDAJ Trei candidați, o singură banderolă. Cine va fi noul căpitan al Stelei

VIDEO Cum a aflat Keșeru de plecarea lui Reghe: "Se știa de la Anamaria"

captura keseru

VIDEO Lucian Sânmărtean a dezvăluit secretul reușitei sale la Steaua: "M-am autodepășit mereu!"

Sanmartean

Sânmărtean a luat ”galben” la Timișoara și va rata meciul din etapa viitoare, cu SC Vaslui

sanmartean-1

VIDEO Sânmărtean: ”Am fost puțin surprinși de jocul lor agresiv, dar am arătat că suntem o echipă mare”

sanmartean decl

VIDEO&SONDAJ Sânmărtean l-a lovit în figură pe Deletic. Merita să fie eliminat?

gest sanmartean

Steaua, dependentă de Sânmărtean și Piovaccari

Sânmărtean, două goluri în 3 meciuri la Steaua. "I-am zis că îl fac golgheter"

sanmartean stanciu 1

VIDEO Concordia, cu noroc pentru Chipciu. Stelistul are trei goluri, toate cu Chiajna

chipciu chiajna

VIDEO Tactica lui Reghe, pusă sub semnul întrebării: "Fără vârf poți să joci cu Chiajna sau cu Săgeata"

chipciu popa

Transferul lui Sânmărtean l-a impresionat pe Liță Dumitru: "Formează un cuplu senzațional cu Pintilii"

Sanmartean

VIDEO Sânmărtean: "După acest meci, cred că suntem favoriți la titlu"

decl Sanmartean

VIDEO Reghecampf a decis din tribună ca Sânmărtean să execute penalty-ul în locul lui Nicușor Stanciu

fault penalty steaua

VIDEO Sânmărtean a bătut de două ori un penalty, pentru a marca primul gol la Steaua

gol bucurie Sanmartean

EXCLUSIV Sânmărtean e titular contra Concordiei Chiajna! Claudiu Keșeru rămâne pe bancă la startul meciului

tricou sanmartean

VIDEO Pancu laudă Steaua: "Sânmărtean e cel mai bun din țară, peste Mutu și Zicu"

sanmartean pancu

VIDEO Iordănescu: ”Cei de la Steaua trebuie să-l motiveze mereu pe Sânmărtean”

sanmartean steaua-3

VIDEO N`Doye îi liniștește pe steliști. "Sânmărtean va face diferența de multe ori"

sanmartean luchin dinamo

5 aspecte de care depinde evoluţia noii ''bijuterii'' a Stelei, Lucian Sânmărtean

lucian sanmartean steaua antrenament

Sânmărtean, decisiv! FC Vaslui a pierdut o singură dată când mijlocașul a marcat