253 rezultate pentru eticheta

sanmartean

Armă anti-Sânmărtean! Rio Ave a găsit jucătorul care să oprească joi 'creierul' Stelei

wakaso

VIDEO Dialog haios între Keșeru și Sânmărtean. Atacantul a avut o premoniție înainte de a înscrie cu U Cluj

captura sanmartean keseru

VIDEO Ajutor de la arbitru! Sânmărtean: "Nu a fost corner la faza primului gol"

captura corner

Accidentat în Finlanda, Chipciu are şanse minime să joace pentru Steaua în următorul meci

accidentare chipciu2

VIDEO Dumitru Dragomir: ”Scoaterea lui Sânmărtean le-a dat aripi ungurilor!”

sanmartean-4

VIDEO Sânmărtean, foarte bun în tricolor! A contribuit la golul lui Rusescu, dar a creat și alte faze-spectacol

sanmartean rom ungaria

VIDEO Hagi mizează pe Sânmărtean: ”Are pasa decisivă, e un jucător ce poate decide un meci!”

sanmartean-3

VIDEO Prunea: ”N-avem scuze dacă nu batem Ungaria, cu stadionul plin. Mă bazez pe Sânmărtean”

fani nationala

VIDEO Helmuth Duckadam e sigur că Sânmărtean și Arlauskis își vor prelungi contractele cu Steaua

arla sanmartean

VIDEO Steliștii alcătuiesc nucleul naționalei lui Pițurcă. În total, 13 tricolori joacă sau au jucat la Steaua

stelisti sanm

Un ucrainean dezvăluie cum a învins-o Dinamo Kiev pe Steaua: "Cheia era la mijlocașii centrali români"

artemkrav

Trei steliști în echipa săptămânii în UEL: Chipciu, Sânmărtean și Keșeru

trei stelisti

VIDEO Trei steliști remarcați de Aalborg: Chipciu, Keșeru și Sânmărtean!

sanmartean chipciu steaua gaz metan

Sânmărtean: "Am luat decizii greşite în momente importante, dar nu regret nimic! Sunt foarte motivat"

lucian sanmartean

Sânmărtean, lăudat după golul marcat din corner contra celor de la Mediaș: ”E la nivelul lui Hagi!”

sanmartean-2

VIDEO Sânmărtean vrea să continue la Steaua: "Dacă mi se va propune prelungirea, voi accepta"

sanmartean

VIDEO Situația medicală de la Steaua: ”Tănase are șanse mici de a evolua cu Aalborg. Sânmărtean, tot cu infiltrații”

tanase

Veşti bune pentru Gâlcă. Sânmărtean, Latovlevici şi Adi Popa vor fi apţi de joc pentru partida cu Gaz Metan

sanmartean steaua

Piţurcă regretă accidentarea lui Sânmărtean! De ce au fost convocaţi Tamaş şi Moţi

piti convocari

VIDEO Sânmărtean, dezamăgit de ratarea calificării: "Nu ai voie să primești gol în minutul 90"

sanmartean reactii

VIDEO Sânmărtean a reușit cel mai frumos dribling al partidei Ludogorets - Steaua

captura sanmartean-1

Sânmărtean ar putea fi surpriza lui Pițurcă la partida cu Grecia din preliminarii

pjanic sanmartean grecia romania

Gino Iorgulescu: "Eu i-aş convoca pe Mutu şi pe Sânmărtean la naţională. Au făcut diferenţa"

iorgulescu

VIDEO Cum a ajuns Chipciu să execute penalty-ul din meciul cu Ludogorets

chipciu pen ratat

Sânmărtean lipseşte cu CFR Cluj. Gâlcă nu vrea să rişte cu mijlocaşul Stelei

sanmartean in duel cu barboianu

Steaua - CS Universitatea Craiova 3-1. Sânmărtean, gol din lovitură liberă, assist la reușita lui Varela

VIDEO Explicația lui Gâlcă față de neutilizarea lui Sânmărtean: ”N-a jucat, dar nu din cauza terenului!”

sanmaertean steaua chiajna

Sânmărtean, din nou titular. Varela are şanse mari să joace miercuri cu Aktobe

sanmartean chipciu steaua

Sânmărtean a ieșit supărat de pe teren, după un meci în care nu i-a ieșit mai nimic: din 7 driblinguri, 3 au eșuat

GRAFIC SANMARTEA

Gâlcă nu se poate baza pe Sânmărtean în Supercupă. De la Astra lipsește Alibec

astra budescu sanmartean steaua

Accidentarea lui Sânmărtean, o problemă pentru Gâlcă. N-a jucat niciun minut în Italia

sanmartean steaua antrenament

VIDEO Pițurcă: ”Nu cred că cei de la Steaua au jucat atât de mult încât să aibă nevoie de o pauză mai lungă”

steaua S

VIDEO Sânmărtean spune că Steaua nu s-a forțat: "Am turat doar cât a fost nevoie"

captura sanmartean interviu

Sânmărtean a luat ”galben” la Timișoara și va rata meciul din etapa viitoare, cu SC Vaslui

sanmartean-1

VIDEO Achizițiile Stelei au făcut diferența. Sânmărtean și Keșeru au fost decisivi

keseru steaua

VIDEO De ce nu e chemat Sânmărtean la lot: "Cu el în teren, tabela arată avantaj pentru adversar"

sanmartean nationala

VIDEO Sânmărtean: ”Am fost puțin surprinși de jocul lor agresiv, dar am arătat că suntem o echipă mare”

sanmartean decl

VIDEO&SONDAJ Sânmărtean l-a lovit în figură pe Deletic. Merita să fie eliminat?

gest sanmartean

VIDEO Duckadam: ”Meciul cu CFR e cel mai greu din acest sezon din deplasare”

dckada 1

Reghe, obligat să schimbe echipa. Primul meci al Stelei pe care Sânmărtean îl ratează

sanmartean lipseste

Sânmărtean și Chipciu au marcat în Liga 1 aproape cât toți dinamoviștii la un loc

sanmartean chipciu

VIDEO Pe vremea când juca în Grecia, Sânmărtean a avut oferte de la Ajax și River

sanmartean grecia

Steliștii trebuie să fie atenţi cu Chiajna. 5 fotbaliști pot lipsi cu Dinamo!

jucatori steaua-1

Patronul Stelei vrea un vestiar unit. Prima decizie luată după transferurile iernii

lucian sanmartean steaua nicusor stanciu

VIDEO Sânmărtean, la primul gol pentru Steaua: "M-a surprins penalty-ul, îmi era jenă de Stanciu"