68 rezultate pentru eticheta

schimbari

Exclusiv Gigi Becali a explicat de ce a ordonat ca Tavi Popescu și Miculescu să fie schimbați la pauză: ”Îl mutăm ca să-și revină!”

gigi becali ironic

Patru dintr-o lovitură! Schimbările făcute de FCSB la pauza meciului cu FCU Craiova

jucatori fcsb

Exclusiv Florin Prunea a identificat marea problemă a lui Dinamo după derby-ul cu FCSB: ”Nu ai variante!”

prunea

Câte schimbări a făcut FCSB la pauză, după ce Rapid a reușit să marcheze de două ori în prima repriză

Gigi Becali

Exclusiv Ilie Dumitrescu a explicat ce nu a mers la jocul FCSB-ului din meciul cu U Cluj: ”Nu au produs efecte!”

ilie-dumitrescu

Fotbalul nu va mai fi la fel! Inteligența artificială le va spune antrenorilor ce jucători să schimbe în timpul meciurilor

Tactica FCSB

Exclusiv Schimbarea făcută de Elias Charalambous pe care Marius Lăcătuș nu a înțeles-o deloc

Video ”Eu m-am dus după fentă!” Dialog spumos pe tema schimbărilor efectuate de Charalambous la pauza meciului cu Sepsi

FOTBAL:SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE-FCSB, PLAY OFF SUPERLIGA SUPERBET (3.04.2023)

Video ”A auzit telefonul sunând!” Elias Charalambous, două schimbări la pauza meciului cu Sepsi

schimbari

profimedia-0745373290

Și-a scos căpitanul! Schimbările efectuate de Nicolae Dică la pauza meciului cu Silkeborg

FOTBAL:FCSB-SILKEBORG IF, UEFA EUROPA CONFERENCE LEAGUE (13.10.2022)

Adrian Mutu s-a enervat și a făcut două schimbări în prima repriză a meciului Chindia - Rapid

mutu

Cum a explicat Andrei Prepeliță cele cinci schimbări făcute la FC Argeș – Universitatea Craiova: ”Unii erau total depășiți!”

prepelita

Video Andrei Prepeliță, modificări pe modelul Gigi Becali! Cinci schimbări concomitente la FC Argeș – Universitatea Craiova

FC Argeș - Universitatea Craiova

OFICIAL | Regula celor cinci schimbări, aprobată în Premier League. Care sunt condițiile

profimedia-0671273164

Schimbare istorică în Premier League. Cluburile au ajuns la un acord, după doi ani de dispută

Premier League File photo

Real Madrid, Barcelona și Juventus nu se lasă. Noul format propus pentru Superliga Europei

The Super League illustrations in Brazil.

Toni Petrea a explicat ce a determinat schimbările făcute cu Gaz Metan. De ce nu a jucat Budescu

toni petrea 2

Video Toni Petrea a “fentat“ subiectul schimbărilor. Care a fost strategia de la pauza meciului cu FC Botoșani

Video Blestem sau ghinion?! Hermannstadt a avut 4 jucători accidentați și a rămas fără schimbări în minutul 54

image_2021-09-26_123119

Regulile impuse de Federații nu produc ”victime” doar în Liga 1! Un jucător estonian de 16 ani, înlocuit după 13 secunde

Alin Fică, fotbalistul înlocuit de Dan Petrescu după 24 de secunde / Foto: Captură Digi Sport

L-a lăsat fără cuvinte până și pe Gigi Becali. Ce a făcut Solskjaer în această seară: ”Ce tupeu!”

Manchester United v Sheffield United - Premier League

News Alert FRF a anunțat decizia luată de IFAB! Vor fi permise 5 schimbări pe meci

FOTBAL:FCSB-UNIVERSITATEA CRAIOVA, LIGA 1 CASA PARIURILOR (8.03.2020)

Dan Petrescu lansează o propunere inedită. Câte schimbări ar vrea să facă într-un meci

dan petrescu

”Ați văzut ce a pățit Barcelona?” Hagi vrea să facă revoluție în fotbal și propune măsuri concrete

hagicolaj

Nadal e sincer înainte de debutul de la US Open: ”Nu vreau să-l întâlnesc pe Federer în semifinale”

nadal-2

Video ”Beckenbauer din Ligue 1”. După ce Ranieri a făcut toate schimbările, Diego Carlos a jucat cu umărul imobilizat

diego carlos beckenbauer

Italienii au aprobat o propunere revoluționară: 5 schimbări în loc de 3

schimbare fotbal

messi nunta

IFAB vrea să revoluționeze fotbalul. Durata unui meci ar putea fi schimbată

fifa arbitru

Daum se gândeşte să facă 3 schimbări în primul 11. Cum ar putea arăta echipa cu Kazahstan

romania-2

Un fost "Balon de Aur" anunţă schimbarea: "Din acest motiv am fost abonaţi la Messi şi Ronaldo!"

messi si ronaldo

Încă o schimbare importantă în Champions League. Meciurile nu se vor mai disputa de la ora 21:45

champs

Real și-a prezentat noile echipamente. Schimbări și la numerele jucătorilor. Un francez va purta numărul lui Zidane

echipament nou real

Florentino Perez: ”Zidane a schimbat istoria recentă a Realului”. Ce urmează pentru clubul madrilen

perez

Fotbalul îşi schimbă faţa! 95 de modificări în regulament, introduse de la 1 iunie. Care sunt cele mai importante

Real-Madrid-v-Barcelona

Video MM Stoica: ”Am fi ridicoli dacă n-am recunoaște că Astra merită titlul”. Ce transferuri pregătește

mm stoica

Video Val de accidentări la Dinamo. Explicația pentru cele 6 schimbări față de meciul cu Astra

1dinamovisti

Video Reîncepe Campionatul Național de Raliuri. Ce schimbări aduce noul sezon

tempestin

Video Șumudică vrea să-l dea în judecată pe Becali: ”Să probeze ceea ce a spus. Nu se mai poate așa!”

sumudicP

"În toate meciurile, am făcut toate schimbările!". Adevărul din spatele declaraţiei lui Şumudică

marius sum

VIDEO ”Kaiserul”, dezamăgit de schimbările de la Dinamo: ”Probabil nu vor reuși să se bată la titlu”

dinamo s

Primele declarații ale lui Gâlcă, în calitate de antrenor al lui Espanyol. Ce schimbări va face românul

galca 34

Mondial cu 36 de echipe? Ce alte planuri mai are favoritul la funcția de președinte al FIFA

ali hussein

VIDEO Becali l-a ”băgat” pe Rusescu la Brașov? ”Dacă nu interveneam eu la pauză, nu mai contam la titlu”

rusescu brasov

Hagi salută schimbările de la Dinamo, înaintea meciului direct: ”Rednic și Dinu Gheorghe au adus liniștea”

viitor dinamo

VIDEO Luis Enrique a cedat în fața vedetelor. De când Neymar a făcut scandal, doar Suarez a fost schimbat

luis suarez

VIDEO Reghe susține că n-a făcut schimbări la cererea șefului: ”Becali glumea mult cu ceilalți patroni”

reghe chelsea

VIDEO Rezumatele etapei I a grupelor UCL: Roma - CSKA Moscova 5-1, Ajax-PSG 1-1, FC Porto-BATE 6-0

ucl logo

Schimbări în UCL din sezonul viitor. Capi de serie vor fi campioanele din Top 7

champions league

5 schimbări în primul "11" al lui Stoican. Formula cu care Dinamo vrea să atace titlul