60 rezultate pentru eticheta

sferturi cupa romaniei

Video Înjurat și huiduit tot meciul, jucătorul Craiovei le-a dat replica suporterilor

FOTBAL:UNIVERSITATEA CRAIOVA-OTELUL GALATI, CUPA ROMANIEI BETANO (4.04.2024)

Video ”Nicio șansă!”. Reacția lui Dorinel Munteanu, după ce Oțelul a învins-o pe Universitatea Craiova și e în semifinalele Cupei

Dorinel Munteanu, eliminat în meciul cu Dinamo, a continuat să înjure și la vestiare și a strigat că e vânat

Exclusiv Helmut Duckadam a dat declarația serii, după ”U” Cluj - Hermannstadt 1-0

duckadam

Video FCU Craiova - FC Voluntari 0-0 (2-4 d.l.d.). Ilfovenii s-au calificat în semifinalele Cupei României

FOTBAL: FCU 1948 CRAIOVA - FC VOLUNTARI, CUPA ROMÂNIEI BETANO - SFERTURI DE FINALA (03.04.2024)

Dorinel Munteanu, întrebat dacă rămâne la Oțelul, în cazul în care gălățenii merg în Europa! Răspunsul antrenorului

FOTBAL: FCU 1948 CRAIOVA - SC OTELUL GALATI, SUPERLIGA SUPERBET (31.03.2024)

Foto Au scris istorie și au imortalizat momentul! Cum s-au pozat jucătorii Corvinului în vestiar, după 4-0 cu CFR

corvinul

N-a mai suportat! Decizia luată de Ioan Varga în timpul meciului Corvinul - CFR Cluj, încheiat 4-0

varga

Exclusiv Cristi Balaj a intrat în direct, după Corvinul - CFR Cluj 4-0

Video Nemișcat! Cum a fost surprins Adrian Mutu, după golul de 4-0 din Corvinul - CFR Cluj

Screenshot 2024-04-02 at 21.42.48

”O victorie istorică”. Giovanni Costantino a trecut rapid peste succesul cu FCSB din Cupa României

Toate echipele calificate și meciurile din ”sferturile” Cupei României

cupa

Două locuri rămase: cum arată tabloul ”sferturilor” din Cupa României

trofeu_cupa-romaniei_DSC5049-696x396

Video CFR Cluj - FC Argeș 1-0. Campioana e în semifinale, după ce a dat primul șut pe poartă în minutul 46 și gol în minutul 89

gool

Video Nicolae Dică, discurs dur după 1-4 cu Sepsi: ”Era disperat, nu știa cum să facă să primim gol”

dicc

Video Alex Chipciu, după calificarea în semifinalele Cupei României: ”Sper să piardă CFR”

FOTBAL:FC VOLUNTARI-UNIVERSITATEA CLUJ, SUPERLIGA SUPERBET (26.08.2022)

Știm prima semifinală din Cupa României

FOTBAL:UTA ARAD-FC UNIVERSITATEA CLUJ, SUPERLIGA SUPERBET (01.04.2023)

Nicolo Napoli, după eliminarea lui U Craiova 1948 din Cupă: ”E o perioadă în care nu ne merge”

napoli

gazon arad (20)

Câți bani au câștigat echipele calificate în sferturile de finală ale Cupei României! Sumele sunt diferite

sepsi cupa 2

Tabloul complet al sferturilor de finală din Cupa României! Toate cele opt echipe joacă în Liga 1

Cupa Romaniei

Cupa României, sferturi de finală. Au mai rămas două “bilete“! Cum arată tabloul, înainte de finalul grupei B

cupa

Cu ce rămân cei de la Filiași după parcursul istoric din Cupa României, încheiat după 0-3 cu Universitatea Craiova

Victor Naicu, antrenorul echipei ACSO Filiași / Foto: Sport Pictures

Video Moment inedit în Filiași - Universitatea Craiova: s-a accidentat asistentul! Echipa medicală a intervenit imediat

Imre Bucsi, probleme medicale în Filiași - Universitatea Craiova / Foto: Captură Digi Sport

Video ACSO Filiași - Universitatea Craiova 0-3. Trupa lui Reghecampf, ultima semifinalistă din Cupa României

univ

Foto Mesajul lui Laurențiu Reghecampf pentru fanii Universității Craiova, înainte de meciul cu ACSO Filiași

profimedia-0297843236

Video FC Buzău - FC Voluntari 0-1. Ilfovenii se califică la limită în semifinalele Cupei României

achim

”Rar vezi pe terenurile de fotbal”. Ce a spus Emil Săndoi după eliminarea din Cupa României + răspuns pentru Dan Petrescu

sandoi

Video ”Am fost făcut knockout!”. Paul Iacob a ieșit la atac după meciul cu Sepsi: ”Ce trebuia? Să am sânge pe față?”

iacob

Video Moment controversat în Chindia - Sepsi: Paul Iacob, lovit cu cotul, în careul advers! Arbitrul a lăsat jocul să continue

iacob-ninaj

(P) Afacerea favoritelor sau tărâmul outsiderelor? Vezi SuperCotele pentru sferturile Cupei

cross 211126_Romanian_Cup_Digisport

Schimbare majoră de program în Cupa României. Decizia FRF

FOTBAL:ASTRA GIURGIU-UNIVERSITATEA CRAIOVA, FINALA CUPEI ROMANIEI (22.05.2021)

News Alert Cupa României, sferturi: Poli Timişoara-FC Argeş, FC Buzău-FC Voluntari, Chindia-Sepsi şi ACS Filiaşi-Universitatea Craiova

cupca

Vicepreședintele echipei, numit antrenor la marea surpriză din Cupa României, ACSO Filiași: "Nu mă așteptam la așa ceva"

filiasi

Jerry Gane visează la câștigarea Cupei României: "Ne dorim foarte mult acest trofeu"

jerry gane

Video Dunărea Călărași - Dinamo 1-3. "Câinii" sunt în semifinalele Cupei României, dar au fost "bombardați" în primele 30 de minute

dinamo gol

Video Cupa României | Petrolul - Astra 0-3. Calificare fără emoții în semifinale. Vajushi a ratat un penalty

merloi astra

Video U Cluj-Viitorul Pandurii 1-3 | Gorjenii, în semifinalele Cupei! Eliminarea lui Luchin, moment decisiv. Dublă, Paraschiv

paraschiv viitorul pandurii

Petrolul a picat în sferturile Cupei României aşa cum şi-a dorit Viorel Moldovan

moldogol

Video Hermannstadt - FCSB 1-2. Roș-albaștrii s-au calificat în semifinalele Cupei, cu supergolul lui Coman, din minutul 90

florinel coman

Video Grozavu, euforic după ce Sepsi a ajuns în semifinalele Cupei: "Am câștigat cele 3 puncte..." Cum și-a "înțepat" fosta echipă

grozavu

Video Golgheterul Petrolului îi amenință pe cei de la Sepsi înainte de sfertul de finală din Cupă. Meciul e la Digi Sport

FOTBAL:PETROLUL PLOIESTI-ACS SR BRASOV, AMICAL (31.01.2020)

Breaking News S-au decis ”sferturile” Cupei României! Cu cine au picat FCSB, Dinamo și Craiova

cupa-romaniei_trofeu_DANG6818-696x464

Video&Foto "Ciucanii" au pus mâna pe lopeți înaintea jocului cu Universitatea Craiova. Cum arată suprafața de joc + Răspunsul FRF

colaj stadion ciuc

Video Dunărea - Astra 1-2. Giurgiuvenii merg cu emoții în semifinale. Au luat golul în minutul 90. Călărași, gol anulat în minutul 93

gol hambo

Exclusiv Dunărea Călăraşi a riscat să piardă meciul cu Astra din Cupa României înainte să-l joace

FOTBAL:DUNAREA CALARASI-DINAMO BUCURESTI, LIGA 1 BETANO (24.02.2019)

Video Hermannstadt - Viitorul 2-3. Supergolul lui Eric îi trimite pe constănțeni în semifinalele Cupei României

captura gol eric

Cupei României la fotbal. Programul "sferturilor" şi televizările. Hermannstadt-Viitorul, primul meci

cupa romaniei

S-a stabilit programul ”sferturilor” Cupei României! Cu cine au picat CFR Cluj, Craiova și Viitorul

program sferturi de finală cupa romaniei

Video Cupa României, noul obiectiv pentru botoșăneni. "După mult timp, sunt satisfăcut"

FOTBAL:FC BOTOSANI-CSM IASI, CUPA ROMANIEI, SFERTURI (13.03.2018)

”Ei sunt vinovații, i-aș da în judecată!” Roș-albaștrii vor despăgubiri dacă nu vor juca nici azi

Inspectie gazon Sibiu

Video Gaz Metan - Astra 1-0. Sfârşit de drum pentru finalista din 2017. Medieşenii, primii semifinalişti ai Cupei României