27 rezultate pentru eticheta

shelby rogers

Video Irina Begu - Shelby Rogers 7-5, 6-2. Românca e în “optimi” la Madrid

Tennis Internationals - TENNIS - MUTUA MADRID OPEN 2023, , Spain

Video WTA Dubai | Ana Bogdan – Shelby Rogers 7-6 (3), 6-3. Duel cu Pegula în ”optimi”. Sorana Cîrstea – Karolina Muchova 4-6, 6-7

Video Irina Begu e în “optimi” la Adelaide! Revenire spectaculoasă pentru româncă

begu

Video Reacția Soranei Cîrstea după victoria entuziasmantă de la Birmingham. Cine este adversara din turul următor

Video Sorana Cîrstea - Shelby Rogers 6-3, 4-6, 6-1, la Birmingham. Victorie neașteptată pentru româncă

profimedia-0699662265

Video Exclusiv Gabriela Ruse nu are așteptări înaintea meciului cu Iga Swiatek. “Nu sunt în cea mai bună formă”

gabriela ruse

Video Gabriela Ruse, calificată în turul doi la Roma. Urmează confruntarea cu liderul mondial WTA

Internazionali BNL D'Italia 2022 - Day One

"Voi avea 9 milioane de ameninţări cu moartea. O să mă facă porc gras". Abuzuri fără precedent pe reţelele sociale

Tennis: US Open

Emma Răducanu, surprinsă de propria performanță! Cum a învins-o pe Shelby Rogers + cui i-a mulțumit după meci

Emma Răducanu, după meciul cu Shelby Rogers de la US Open / Foto: Profimedia

2021 US Open - Day 8

Rogers, pusă pe glume după victoria uriașă în fața lui Barty, la US Open: ”Nimeni nu mă bate de șase ori la rând”

shelby-rogers

profimedia-0630454279

Sorana Cîrstea, eliminată în turul secund la US Open. Simona Halep rămâne singura reprezentantă a României

profimedia-0626511484

Foto Naomi Osaka, în semifinale la US Open. Cu ce măşti a apărut sportiva în faţa americanilor

2020 US Open - Day 9

Serena Williams, învinsă de o jucătoare din afara Top 100 WTA!

Serena Williams

Video Surpriză pe zgura verde de la Charleston, încă din primul tur al turneului

lauren davis

Cahill a încurajat-o pe Halep, după eliminarea de la AO: "Ştie că e greu să joci cu durere"

halep ao-1

Presa nu o menajează pe Halep: "Bilanţ dezamăgitor în primul tur, la turneele de Grand Slam"

halep presa

Probleme la genunchi pentru Simona Halep: "S-ar putea să nu joc o perioadă"

halep ao eliminare

Un nou eşec ruşinos pentru Simona, la Australian Open. A câştigat doar 4 game-uri cu Rogers

halep la pamant

Halep a stabilit tactica pentru primul meci de la AO: "Am avut timp să lucrez la jocul meu"

halep ao-1

Halep - Rogers, unul dintre cele zece meciuri din primul tur de la AO pe care francezii le consideră de neratat

halep rogers

Shelby Rogers, criză de plâns după victoria cu Begu. Reacţia fanilor din tribune

rogers

Totul despre adversarele româncelor din optimile de finală de la Roland Garros

halep begu-3

Rogers e pe locul 154 WTA, dar nu se teme de Halep: “O să lupt ca o nebună să câștig fiecare punct”

shelby

VIDEO Donna Vekic, în turul secund la Charleston. ”Publicul și muzica din pauze m-au ajutat!”

vekic bucurie

Monica Niculescu s-a calificat în turul 2 la Miami și va da iar piept cu Serena Williams