61 rezultate pentru eticheta

simona halep dubai

Oficial: Simona Halep, încă un turneu în februarie. "E gata să-i încânte pe toți"! În 2015 a câștigat trofeul

simona halep participare

Simona Halep rămâne pe trei în clasamentul WTA, dar săptămâna viitoare poate pierde această poziție

SIMONA WTA

Simona Halep a fost nominalizată de britanicii de la Sky Sports la titlul de “sportiva lunii februarie”

halep februarie

Simona Halep e pe locul trei și la câștiguri, în 2015! A anunțat ce vrea să-și cumpere când revine în România

simona bani

VIDEO Simona Halep, fără cuvinte după titlul cucerit la Dubai: “Este o victorie uimitoare pentru mine!”

simona declaratii-1

VIDEO Tribune pline cu suporteri români în finala de la Dubai! Simona a fost încurajată frenetic

captura fani simona

VIDEO Simona, înainte de finala de la Dubai: “Să joc tenis e cel mai bun lucru care mi se poate întâmpla”

simona declaratii

Începe turneul de la Dubai, la Digi Sport! Halep: ''Nu mă gândesc că sunt favorită'' Ce avantaj are în primul joc

halep dubai poza buna

Simona Halep, în pericol de a rata participarea la turneul de la Dubai! Totul se va decide în ziua partidei

simona halep-1

Sorana Cîrstea s-a calificat în turul 2 la Dubai, după 6-4, 6-3 cu Vinci! Rezultatele de marți