10167 rezultate pentru eticheta

simona halep

Simona Halep i-a predat o lecţie de tenis lui Venus Williams şi este în sferturi la Roma! Meci cu Dulgheru!

halep-roz-zgura

Se ştie ora meciului Halep - Williams, din optimile turneului de la Roma! Când joacă ceilalţi români

simona halep2

Simona Halep e încrezătoare după succesul cu Riske: "Pot juca, pot alerga, pot face orice pe teren!"

simona halep-4

WTA confirmă constanța Simonei Halep. Este de 68 de săptămâni în Top 10 WTA și eclipsează nume grele

simona halep-3

Venus Williams este adversara lui Halep, în optimi, la Roma! Palmares negativ pentru Simona

halep tenis roz

Simona Halep și Francesca Schiavone s-au calificat în optimi la Roma, la dublu

halep autografe roma

VIDEO WTA le-a provocat pe Halep, Serena şi Sharapova la un joc inedit. Cum s-a descurcat Simona

simona inimi

Irina Begu și Monica Niculescu s-au calificat în turul doi la dublu, la Roma

irina-roma

Simona Halep şi-a aflat adversara din turul II al turneului de la Roma. Nu a mai întâlnit-o niciodată

tenis roma halep

Halep, fericită că a revenit la Roma: "Aici am început să joc la alt nivel şi să urc în clasament"

halep-1

Halep e nemulţumită de jocul ei. Semne de nervozitate la antrenamentele de la Roma

simona halep-1

Italienii o protejează pe Simona Halep, înainte de turneul de la Roma! Surpriză pe terenul de antrenament

halep antrenament

Halep şi-a aflat posibilele adversare de la Roma. Când se poate duela cu Sharapova

halep roma

Halep rămâne pe locul 2 WTA. Sharapova a fost eliminată în semifinale la Madrid

halep maria

VIDEO Ilie Năstase critică tactica Simonei Halep: "Trebuia să îşi dozeze efortul pentru un Grand Slam"

Simona Halep a făcut iar schimbări în staff: s-a despărțit de kinetoterapeut

halep

Simona Halep uimeşte după eșecul de la Madrid: "Puţin îmi pasă că sunt peste Sharapova în clasament"

halep sharapova

Muguruza a făcut portretul robot al jucătoarei perfecte: "Forţa Serenei, viteza Simonei şi mentalitatea Mariei"

simona-1

VIDEO Simona Halep, nominalizată pentru cea mai frumoasă lovitură a lunii aprilie în circuitul WTA

halep

Simona rămâne pe locul 2 WTA. Cum arată topul "Road to Singapore" şi clasamentul câştigurilor din 2015

simona

Alize Cornet, după succesul contra Simonei: "Am fost de neînvins. Am avut controlul pe durata meciului"

alize cornet-1

VIDEO EXCLUSIV Halep ține fruntea sus după eliminarea de la Madrid: "Mă așteptam, eram pregătită pentru eșec"

halep digi 24

Halep a fost eliminată de Alize Cornet în primul tur la Madrid, scor 6-7, 3-6. Filmul partidei

halep cornet suparate

Americanii de la Sports Illustrated văd o primă finală pe zgură Halep-Serena, la Madrid: ”Ar fi de neratat!”

halep williams-3

FOTO Simona Halep e pe coperta numărului din luna mai al revistei australiene "Tennis Magazine"

simona halep coperta

Simona Halep și-a aflat adversara din primul tur de la Madrid. Cum arată tabloul complet al turneului

halep cornet

FOTO Halep i-a cucerit pe spanioli! În Madrid a început saltul ei: "Aici am realizat că pot juca la nivel înalt"

halep zgura perfect

Început formidabil de an pentru Simona Halep. Românca s-a umplut de bani în doar câteva luni

halep 1

Halep revine la Madrid, unde anul trecut juca finala. "E un turneu special pentru mine, mi-ar plăcea să-l câștig"

simona halep madrid mutua

VIDEO Simona Halep e lăudată şi după înfrângerea cu Wozniacki. "Trebuie privită ca o jucătoare mare"

halep-7

OFICIAL Simona Halep a revenit pe locul 2 WTA. Andreea Mitu, la cea mai bună clasare a carierei

Madrid, Roma şi Roland Garros, următoarele etape ale sezonului de zgură pentru Simona Halep

halep-6

VIDEO Cum a învins-o pe Halep în 3 ore. Wozniacki: "Atunci apreciezi eforturile depuse în sala de forță!"

captura wozniacki

VIDEO EXCLUSIV Halep e optimistă după înfrângerea de la Stuttgart: "Mă bucur că am rezistat 3 ore. Am jucat bine"

captura sincron halep

VIDEO Halep a pierdut meciul cu Wozniacki, dar a câștigat schimbul turneului!

captuira halep

VIDEO Simona Halep s-a oprit în semifinale, la Stuttgart. A pierdut cu Wozniacki, la finalul unui meci nebun

halep wozniacki-1

Serie incredibilă de break-uri în meciul Simonei Halep cu Sara Errani, de la Stuttgart

Halep minge

VIDEO Simona Halep s-a calificat în semifinalele de la Stuttgart, după o victorie muncită cu Sara Errani

simona-errani

VIDEO Favoriţii de la Bucureşti o văd pe Halep capabilă să câştige un Grand Slam: "Este extraordinară"

halep stuttgart

VIDEO Sharapova, eșec surprinzător la Stuttgart! De luni, Halep revine pe locul 2 în clasamentul WTA

sharapova cu halep

Halep va evolua vineri în sferturile de la Stuttgart, în primul meci al zilei. Errani: "Sunt foarte obosită"

halep errani

Halep ştie cum s-o învingă pe Serena: "Am învăţat din fiecare meci pe care l-am disputat împotriva ei"

halep williams-2

Simona Halep şi-a aflat adversara din "sferturile" turneului de la Stuttgart. E 1-1 la "directe"

sara 1

Simona Halep, ameninţată cu moartea pe o reţea de socializare. FOTO Cum arată cel care a postat mesajele

simona amenintata

VIDEO Simona Halep a reuşit "Lovitura zilei" la Stuttgart. Muguruza, fără reacţie

captura punct simona

Început de an extraordinar pentru Simona Halep! S-a calificat în sferturi la toate cele 6 turnee la care a jucat

simona halep-5

Halep, iubită în toată lumea. "A declanşat o adevărată 'Simania' în timpul meciurilor"

halep fani

Simona Halep nu a învins-o niciodată pe Garbine Muguruza: ”Am nevoie de un meci de adaptare”

simona halp

Muguruza, adversara Simonei Halep: ”Când joci cu o jucătoare din Top 10, nu ai nimic de pierdut”

halep mugu

VIDEO Simona Halep a învins-o pe Garbine Muguruza, la Stuttgart, după ce a pierdut primul set!

simona-1

Simona Halep poate urca pe locul doi WTA, după turneul de la Stuttgart, care e transmis de Digi Sport