21 rezultate pentru eticheta

skoda xanthi

Video Răzvan Lucescu a explicat ce se întâmplă în Grecia și când va fi reluat campionatul elen

lucescu

razvan lucescu preot

Exclusiv Steaua vrea un mijlocaş grec, care evoluează la echipa lui Răzvan Lucescu

vasilakakis

Exclusiv Răzvan Lucescu exclude o revenire la naţională: "Îmi place să stau pe teren zi de zi"

razvan lucescu selectioner

Răzvan Lucescu transferă din Liga 1. Un jucător al Viitorului merge în Grecia, la Skoda Xanthi

pablo de lucas

Negoiţă vrea să contracareze revoluţia lui Rednic prin anunţarea lui Răzvan Lucescu

razvan D

Xanthi a pierdut cu AEK la limită, echipa lui Lucescu ratând un penalty: “Un cadou!”

lucescu aek

Xanthi, echipa lui Răzvan Lucescu, remiză acasă cu vecina de clasament. Herea a intrat după pauză

razvan lucescu skoda

VIDEO Lucescu jr. a câștigat primul meci în acest sezon în Grecia. Xanthi, singura echipă fără gol primit!

xanthi

EXCLUSIV Herea și-a găsit echipă! Va juca iar sub comanda lui Răzvan Lucescu

herea-1

VIDEO Răzvan Lucescu analizează şansele echipelor româneşti în Europa: "E nevoie de experienţă"

razvan lucescu

VIDEO Răzvan Lucescu este tot mai aproape de Europa. Xanthi, victorie contra unei contracandidate!

Răzvan Lucescu, învins după nouă meciuri. Xanthi a pierdut în faţa liderului Olympiakos

lucescu jr

VIDEO Răzvan Lucescu este fericit la Xanthi şi nu ia în calcul o plecare: "Mă simt fantastic"

lucescu jr

Xanthi Skoda a eliminat-o pe Panathinaikos din Cupă! VIDEO Golul calificării în 'sferturi' pentru Lucescu jr.

skoda xanthi calificare cupa greciei

Încă un egal pentru Xanthi. E în 'optimile' Cupei, dar nu a învins de o lună în campionat

razvan lucescu xanthi

VIDEO Xanthi a reușit surpriza etapei în Grecia! Lucescu şi Kapetanos au învins liderul PAOK

razvan kapetanos ss

VIDEO Skoda Xanthi - Kalloni 2-1. Răzvan Lucescu: ”Am satisfacția că jucăm frumos!”

lucescu jr razvan

VIDEO Răzvan Lucescu știe că tatăl său nu o va părăsi pe Șahtior: "100% rămâne"

razvan lucescu-1

Xanthi a remizat, în deplasare, înainte de debutul lui Răzvan pe bancă! Gol Kapetanos