24 rezultate pentru eticheta

sorana cirstea us open

O actriță celebră a urmărit-o din tribune pe Sorana Cîrstea la meciul cu Karolina Muchova din ”sferturile” de la US Open

Sorana Cîrstea a urcat în clasamentul WTA, după victoria cu Belinda Bencic

Ce spune Sorana Cîrstea înaintea meciului care o poate duce în semifinale la US Open

sorana cirstea

Țiriac Jr. nu a stat pe gânduri, după ce Sorana Cîrstea s-a calificat în ”sferturi” la US Open

S-a stabilit: ora meciului Sorana Cîrstea - Belinda Bencic, din optimile de finală de la US Open

Sorana Cîrstea a urcat în clasamentul WTA, după victoria de la US Open: noua poziție a româncei în ierarhia mondială

Sorana Cîrstea - Anna Kalinskaya 6-3, 6-4. Românca se califică în turul trei la US Open

Sorana Cîrstea, eliminată dramatic de la US Open! Românca a condus cu 6-3, 5-3

us-open-sorana4

Sorana Cîrstea și-a exprimat admirația pentru Nadal: ”Un meci al lui Rafa este peste oricare altă partidă”

sorana cirstea interviu

Mats Wilander, despre șansele Soranei Cîrstea în turul doi la US Open: ”Joacă un tenis bun uneori”

Sorana Cîrstea explică eliminarea prematură a Simonei Halep de la US Open: ”Se triază sita un pic mai repede”

Sorana Cîrstea s-a calificat în turul doi la US Open, după un meci de aproape două ore

Simona Halep, singura sportivă din România cap de serie la US Open 2022. Cu ce jucătoare vom participa

halep

Sorana Cîrstea a învins-o pe Veronika Kudermetova și e în turul doi la US Open

National Bank Open Montréal - Day 2

Sorana Cîrstea, dialog emoționant cu Ion Ion Țiriac! Mesajul care a ”mișcat-o” pe sportivă

sorana

Mesajul Soranei Cîrstea, după eliminarea dramatică de la US Open: ”Cea mai dureroasă înfrângere din viața mea”

Sorana Cîrstea, locul 77 WTA / Foto: Getty Images

News Alert Ce aproape! Sorana Cîrstea, învinsă dramatic la US Open după ce a ratat 3 mingi de meci

2019 Kooyong Classic - Day 3

Simona Halep, locul doi WTA / Foto: Getty Images

News Alert Ce victorie! Sorana Cîrstea merge mai departe la US Open după un meci maraton cu Johanna Konta

31st Palermo Ladies Open - Day One

Sorana Cîrstea a început perfect aventura la US Open! Cine ar putea fi adversara din turul secund

Sorana Cîrstea o va întâlni pe Maria Sharapova în turul 2 la US Open

Rogers Cup Montreal - Day 4

Sorana Cîrstea o va întâlni în turul 2 de la US Open pe campioana de la Roland Garros, Jelena Ostapenko