1394 rezultate pentru eticheta

sorana cirstea

Sorana Cîrstea, eliminată în sferturile US Open! Românca ratează șansa de a ajunge în penultimul act de la Flushing Meadows

profimedia-0803211959

Când se joacă meciul Sorana Cîrstea - Karolina Muchova, din sferturile US Open

2023 Miami Open - Day 6

Exclusiv Secretul din spatele formei excelente a Soranei Cîrstea. Alexandra Dulgheru: ”Nu este o nimereală!”

profimedia-0802217818

Capitolul la care Sorana Cîrstea a devenit prima din istorie, înainte de "sferturile" US Open

profimedia-0802709366 (1)

Sorana Cîrstea a urcat în clasamentul WTA, după victoria cu Belinda Bencic

Ce spune Sorana Cîrstea înaintea meciului care o poate duce în semifinale la US Open

Țiriac Jr. nu a stat pe gânduri, după ce Sorana Cîrstea s-a calificat în ”sferturi” la US Open

Sorana Cîrstea a avut nevoie de câteva secunde pentru a-i cuceri pe americani și a smuls ropote de aplauze

US Open Championships 2023, Day Seven, USTA National Tennis Center, Flushing Meadows, New York, USA - 03 Sep 2023

2020 Qatar Total Open, Tennis, Doha, Qatar, Feb 21

Americanii, ”vrăjiți” după calificarea Soranei Cîrstea în ”sferturi” la US Open: ”Un rând de aplauze sau două sau 53!”

profimedia-0802703298

WTA a reacționat imediat, după calificarea Soranei Cîrstea în "sferturi" la US Open

profimedia-0802709326

Foto Sorana Cîrstea, reacție pe măsură după ce a ajuns în premieră în sferturile US Open! Cui i-a dedicat victoria uriașă

sori

Impresionant! Câți bani a câștigat Sorana Cîrstea, după calificarea în "sferturi" la US Open

S-a stabilit: ora meciului Sorana Cîrstea - Belinda Bencic, din optimile de finală de la US Open

Sorana Cîrstea a urcat în clasamentul WTA, după victoria de la US Open: noua poziție a româncei în ierarhia mondială

"Una dintre cele mai mari victorii ale carierei!" Ce au scris americanii după meciul superb al Soranei Cîrstea

sorana

Fanii Soranei Cîrstea au oferit imaginile zilei la US Open

us open sorana

Sorana Cîrstea se înclină în fața publicului, după o prestație superbă. ”Am jucat excepțional”

sori

Câți bani a câștigat Sorana Cîrstea după victoria uriașă cu Elena Rybakina, de la US Open

profimedia-0802232240

"Puțini știu asta despre mine!" Elena Rybakina a spus lucrurilor pe nume înaintea meciului cu Sorana Cîrstea

elena

Sorana Cîrstea, misiune dificilă la US Open! Întâlnește locul 4 mondial în turul trei: "Sunt încrezătoare"

profimedia-0787899887

Sorana Cîrstea - Anna Kalinskaya 6-3, 6-4. Românca se califică în turul trei la US Open

Reprezentantele României și-au aflat adversarele din turul întâi de la US Open

Photo illustration in Ukraine - 03 Sept 2021

Video Sorana Cîrstea - Maria Sakkari, 6-2, 3-6, 5-7. Românca, OUT de la WTA Cincinnati

profimedia-0795706457

Video WTA Cincinnati | Sorana Cîrstea - Ekaterina Alexandrova 6-0, 6-2. Irina Begu - Marie Bouzkova 2-6, 2-6

2023 Dubai Duty Free Tennis Championships - Day 2

Video Sorana Cîrstea - Karolina Muchova 5-7, 4-6. Românca este eliminată în turul doi la Montreal

2023 Omnium Banque Nationale - Day 1

Video Sorana Cîrstea, victorie cu Varvara Gracheva și calificare în turul doi la Montreal

Tennis: Mubadala Citi DC Open

Video Jaqueline Cristian, victorie și calificare în “sferturi” la Praga. Sorana Cîrstea a fost eliminată

Tennis 2023: Prague

Video Sorana Cîrstea - Petra Martic 6-3, 7-6 (13), la WTA Washington | Patricia Țig, eliminată în primul tur la Praga

Competition continues at the Mutua Madrid Open 2023

Noul clasament WTA! Locul pe care a ajuns Simona Halep în ierarhie

sh

Simona Halep a urcat în clasamentul WTA, deși n-a mai jucat de 11 luni

2020 Roland Garros Day 6

Foto Fosta adversară a Soranei Cîrstea, în lacrimi la Wimbledon. Ce s-a întâmplat la jocul din optimi

Mama Soranei Cîrstea a văzut ce a pățit sportiva și nu s-a mai abținut: ”Mă cutremur la ce citesc!”

sori

Reacția Soranei Cîrstea, după ce nu a reușit să se califice în turul 4 de la Wimbledon nici din a cincea încercare

De-abia așteptau momentul! Val de ironii la adresa Soranei Cîrstea, după ce a fost eliminată de la Wimbledon

Sorana Cîrstea, OUT de la Wimbledon! Suma uriașă pe care o încasează și "blestemul" de care încă nu poate scăpa

Nu a suportat înfrângerea: gestul făcut de Jelena Ostapenko, imediat după ce a pierdut cu Sorana Cîrstea la Wimbledon

sorana10

Prima reacție a Soranei Cîrstea, după succesul splendid în fața Jelenei Ostapenko: ”La un moment dat clachează”

sori

Sorana Cîrstea, revenire de senzație și calificare în turul 3 la Wimbledon

Wimbledon Tennis Championships, Day 3, The All England Lawn Tennis and Croquet Club, London, UK - 05 Jul 2023

Sorana Cîrstea a făcut ”lumină”: ”Aș vrea să lămuresc treaba asta”

sori

Răspunsul Soranei, după ce a fost jignită ”ca la ușa cortului”! Multe dintre mesajele adresate româncei nu pot fi reproduse

sorana1

Sorana Cîrstea, în turul doi la Wimbledon! A învins semifinalista de anul trecut. Victorie și pentru Jaqueline Cristian

Ion Țiriac jr. nu a stat deloc pe gânduri, după ce Sorana Cîrstea a fost victima unor jigniri oribile

ion tiriac jr

Jigniri oribile la adresa Soranei Cîrstea. Multe dintre ele nu pot fi reproduse

sorana cirstea miami1

Simona Halep a ieșit din TOP 50. Cum arată noul clasament WTA

halep

Transylvania Open, inclus în calendarul WTA în ultimul moment! “Turneul a fost OUT, dar am luptat”

transylvania open

Video Ana Bogdan - Sorana Cîrstea 6-3, 2-6, 6-3, în turul 1 de la Eastbourne

ana

Video Sorana Cîrstea - Magdalena Frech 3-6, 7-6, 4-6. Românca pierde și este eliminată din turneul WTA de la Birmingham

Video Sorana Cîrstea o învinge pe Ana Bogdan și se califică în turul următor de la Birmingham