14 rezultate pentru eticheta

spania handbal

Video Ce nebunie! În minutul 59:55, Norvegia era în atac și Spania ”acasă”. Dar ibericii s-au calificat dramatic în semifinalele CM

profimedia-0751772832

Germania - Spania 21-23. Ambele echipe merg în grupele principale ale EHF EURO 2022

germania-spania

Video Norvegia - Spania 27-21. Nordicele se vor duela cu Franța în finala Campionatului Mondial de handbal feminin

profimedia-0648504938

Video Spania - Croația 22-20. Ibericii se impun după un final dramatic și rămân campionii Europei

premiera spania

Croaţia şi Spania s-au calificat în semifinalele Euro 2020. Rezultatele zilei

Croatia Cehia

Spania şi Croaţia, victorii pe linie la Campionatul European

Croatia

Euro 2020 a început la Digi Sport. Croația, condusă la pauză. Rezultatele primei zile

Croatia handbal

Video CM de handbal. Egipt a reușit surpriza în meciul cu Ungaria. Islanda continuă să viseze. Rezultatele zilei

Mondial handbal 2019

Video Spania - Norvegia 28-26. Ibericele au obținut a doua victorie în Turneul celor 4 națiuni

buc handbal

CM de handbal masculin: Spania - Belarus 38-33. O surpriză în Qatar, în ziua a 2-a