21 rezultate pentru eticheta

steaua lugano

Junior Morais acuză arbitrii după eşecul FCSB-ului cu Lugano: "Am avut două penalty-uri"

junior morais

Antrenorul lui Lugano, mândru după victoria cu FCSB. Marele regret al lui Pierluigi Tami

antrenor lugano

Ilie Dumitrescu, dezamăgit de doi titulari ai FCSB-ului din meciul cu Lugano

fcsb lugano 1

FCSB, dezavantajată de arbitri? Roş-albaştrii au cerut de două ori penalty în prima repriză

tanase faultat1

Nu s-a putut abține. Becali a anunțat iar echipa FCSB. Surprize mari pregătite de Dică

becali 8

FCSB - Lugano 1-2. Roş-albaştrii au ratat primul loc în grupă, după al doilea eşec la rând în UEL

fcsb lugano

Exclusiv ”Niță trebuia dat mai demult!” Problema portarilor de la FCSB naște noi controverse

andrei vlad steaua

Roș-albaștrii, lăudati de adversarii din UEL: "FCSB e favorită, dar nu plecăm din start cu gândul că vom pierde"

fcsb bucurie

Vestea la care nici Dică nu se aștepta! Ce a decis antrenorul lui Lugano cu 24 de ore înainte de meci

Dică va miza pe ”tripleta de aur” în meciul cu Lugano. Cum ar putea arăta FCSB

collage dica tripleta

Jucătorii lui Dică nu se sperie de echipele pe care le-ar putea întâlni în șaisprezecimi. ”Aș vrea Dortmund sau Napoli”

pintilii

Probleme mari pentru FCSB, înaintea meciului cu Lugano. 5 jucători de bază nu pot evolua

dica 3

Reacțiile presei din Elveția, după victoria FCSB: "Lugano ne-a făcut să visăm, dar, în cele din urmă..."

tabela

Dică a fost din nou inspirat la pauză. A schimbat sistemul și FCSB a întors jocul. ”Asta le-am cerut”

dica-10

MM e în gardă, deşi FCSB a câştigat în Elveţia. ”Sunt încă şocat pentru prima repriză”

mm dica

Un fost jucător român care a fost golgheter în Elveția e sigur: "Steaua va câștiga fără probleme!"

Steaua buc

Video&Foto Ultimele detalii din Elveţia: unde au fost cazaţi roş-albaştrii şi cum îţi poţi lua bilete la meci

steaua 17

Patronul de la FCSB a explicat absențele din lotul lui Dică. De ce a rămas Alibec la București

becali alibec

”Tripleta de aur” poate impresiona și în Europa. Lotul deplasat în Elveția și cum ar putea arăta FCSB

dica

Jucătorii FCSB nu se culcă pe o ureche înaintea meciului cu Lugano. Vor fi arbitrați de un ucrainean

jucatori steaua

Video Încă un pas greșit pentru Beer Sheva! Adversara FCSB are doar două victorii în cinci partide