25 rezultate pentru eticheta

steaua osmanlispor

Rusescu n-a mai rezistat, după ce a înfruntat Steaua. Mesajul postat pe reţelele de socializare

ruse galerie

Video Cea mai tare reacţie după golul lui Tamaş i-a aparţinut chiar fundaşului: ”Sorry, I don't speak romanian!”

tamas-4

Ce au scris steliştii pe rețelele de socializare, după victoria cu Osmanlispor

grupuri stelisti

Video Adi Popa: "Toți se rezumă la glume cu băutura, dar puțini apreciază ce face Tamaș pe teren"

tamas adi popa

Becali: "Ne calificăm de pe primul loc! De ce să nu batem la Villarreal, dacă suntem mai buni?"

becali meci

Reghecampf: "Ne-am speriat de prima repriză". Discursul din vestiar, de la pauza meciului

Reghe MM buc

Video Steaua - Osmanlispor 2-1. Revenire superbă a roș-albaștrilor, care au reaprins lupta pentru calificare

buc steaua

Steliștii cer sprijinul fanilor! ”Vom lupta până la ultima picătură de energie”. Câte bilete s-au vândut pentru jocul cu Osmanlispor

popa sup

Osmanlispor nu mai are niciun secret pentru Reghe: ”Știm exact calitățile lor!”

osmanlispor steaua adi popa

Video Rusescu: "Am venit la București cu gândul de a ne asigura calificarea în primăvara europeană"

rusescu antrenament

Nu foloseşte Osmanlispor cel mai bun 11? "Sunt mai importante partidele din campionat"

osmanlispor

Reghecampf: "Nu e un avantaj să joace Rusescu" / Pintilii: "Vreau să evolueze"

rusescu

Biletele pentru Steaua - Osmanlispor, de marți la case! 30 de lei, cel mai ieftin tichet

Steaua a pus în vânzare biletele pentru meciul cu Osmanlispor

sup steaua 2

Tamaș: ”A fost foarte greu în 10 oameni, îmi cer scuze colegilor pentru penalty-ul făcut”

tamas osmanlio

Rusescu, înaintea duelului cu foștii coechipieri: ”Ieri colegi, azi adversari, mereu prieteni”

ruse popa bourceanu

Video Să râdem cu Liga 1! De la ”Suntem o echipă de guguștiuci”, la ”Și îngrijitorul de teren putea degaja mai bine”

declhaioase

Stadion din 1001 de nopţi la Ankara! 30 de euro, un bilet la meciul cu Steaua

Osmanli

Video Toți steliștii se tem de Webo, dar Bourceanu avertizează: "Am jucat cu el, e cel mai periculos!"

bourceanu

Video Start în cursa pentru primăvara europeană! Reghe: "Avem avantajul experienței"

captura antrenament steaua

Video Rusescu întâlnește prima dată Steaua ca adversar: "Nu știu cum voi reacționa dacă marchez"

captura rusescu

Video Exclusiv Echipa Stelei pentru meciul cu Osmanlispor. Tănase e rezervă, Moke - fundaș central

reghe si copii

Mesajul steliștilor pentru Rusescu și compania. ”Osmanlispor, venim peste tine”

muniru-1

Video Steaua, avertizată înaintea meciului cu Osmanlispor. ”Joacă foarte bine acasă”