Video Dublă în două minute pentru Rusescu, în fața lui Villarreal!

Vizite surpriză în cantonamentul Stelei: ultimul golgheter stelist al Ligii 1 și un fost fundaș

VIDEO Rusescu vrea să rămână la Steaua: "Sunt anumite clauze. Dacă vor fi respectate, voi juca tot aici!"

Steaua chiar se pregătește de UCL. Roș-albaștrii, gata să achite două milioane de euro pentru un golgheter

VIDEO Filmul recuperării miraculoase. Cum a ajuns Rusescu să joace luni și ce spun medicii despre el

raul rusescu steaua-1

Pregătiţi pentru Dinamo Kiev. Gâlcă explică de ce l-a folosit pe Rusescu la Botoşani şi de ce nu a jucat Chipciu

steaua galca chipciu

Rusescu a revenit şi a jucat meciul 150. Steaua a avut doi accidentați la Botoșani

raul rusescu steaua

VIDEO FC Botoşani - Steaua 0-2. Campioana s-a impus după dubla lui Prepeliță și are 7 puncte avans!

Steaua Botosani

Steliştii îi simt lipsa lui Raul Rusescu: "E o tragedie! Nici medicii nu pot da un pronostic în cazul său"

rusescu-3

VIDEO Argăseală: ”Rusescu a fost operat pentru că vedea dublu cu ochiul afectat!”

rusescu

Steaua a pierdut trei jucători în șapte minute cu ASA. Keșeru și Rusescu, la spital!

pirvulescu eliminare

VIDEO Rusescu, primele goluri de la revenire: "N-ai crede scorul dacă n-ai văzut meciul"

bucurie rusescu

VIDEO Bourceanu: "Simțim lipsa marcatorului Rusescu, dar suntem în cărți"

bourceanu basel 1

Haubert Guilherme, de la Petrolul, înlocuitorul lui Latovlevici la Steaua?

Guilherme

Campioana vrea să-l cumpere definitiv: "Piovaccari nu merită să fie la Steaua"

Piovaccari

VIDEO Raul Rusescu a marcat un gol splendid din penalty și a jucat 90 de minute pentru Sevilla