104 rezultate pentru eticheta

stefan radu lazio

Cum l-a convins Lazio pe Ștefan Radu să semneze prelungirea: i-a oferit un final liniștit de carieră

stefan radu bucurie

Ștefan Radu rămâne la Lazio. Care este durata noului contract și salariul pe care-l va avea fundașul român

stefan radu

Ștefan Radu rămâne la Lazio! Italienii scriu că fundașul își va prelungi contractul

Stefan Radu-1

Ștefan Radu ar putea fi folosit de Lazio ca monedă de schimb. Românul nu și-a prelungit contractul

radu negocieri

VIDEO Sampdoria - Lazio 0-1. Romanii, în grafic pentru un loc de Champions League

lazio

Ștefan Radu a revenit în primul "11" la Lazio, după o lună. Echipa lui n-a profitat de înfrângerea Romei

stefan radu chievo

VIDEO Napoli - Lazio 0-1. Echipa lui Ștefan Radu va juca finala Cupei Italiei!

stefan radu-1

Doi se ceartă, Ștefan Radu câștigă! Lazio e cea mai în formă echipă din Italia și e la un pas de grupele UCL

stefan radu napoli

VIDEO & SONDAJ Ștefan Radu a cerut penalty, însă arbitrul a lăsat jocul să continue. Decizie corectă?

St Radu penalty

VIDEO Torino - Lazio 1-3. Echipa lui Ștefan Radu, în sferturile Cupei. Gazdele au terminat cu un om mai puțin

captura bucurie klose

VIDEO Ștefan Radu a pasat decisiv pentru primul gol marcat de Lazio în meciul cu Inter

captura radu stefan

VIDEO Lazio - Atalanta 3-0. Ștefan Radu a avut un conflict cu Cana, coechipierul său

stefan radu

Ștefan Radu poate schimba echipa în iarnă. Fundașul este una din ţintele Milanului

stefan radu lazio milan

VIDEO Chievo - Lazio 0-0. Cu Ștefan Radu titular, romanii au ratat din nou victoria

captura chievo lazio 1

Ștefan Radu schimbă postul la Lazio, din cauza problemelor mari de lot

stefan radu osvaldo

VIDEO Ștefan Radu are șanse mari să revină contra liderului din Italia. Lazio - Juventus este ÎN DIRECT la Digi Sport

Tevez Stefan Radu

Ștefan Radu a revenit la Lazio după cinci etape: ”Sunt foarte fericit! Victoria, lovitură pentru Fiorentina!”

stefan radu

Din cauza problemelor de lot de la Lazio, Ștefan Radu este dorit în centrul defensivei

VIDEO Lazio - Cesena 3-0. Fără Ștefan Radu, gazdele au bifat primul succes

Lazio Cesena

VIDEO Hannover - Lazio 3-1. Ștefan Radu a jucat 30 de minute. Premierea lui Klose

VIDEO Ștefan Radu a greșit grav la golul trei al Veronei de pe Olimpico

radu-stefan

VIDEO Ștefan Radu a fost căpitanul lui Lazio, în victoria cu Sampdoria, scor 2-0

radu candreva

VIDEO Gafă uriașă comisă de colegii lui Ștefan Radu

captura gol senzational

VIDEO Cagliari - Lazio 0-2. Ștefan Radu a fost integralist la oaspeți

cagliari lazio

VIDEO Ștefan Radu, super reuşită cu Sassuolo: "E cel mai frumos gol din carieră!"

VIDEO Catania - Lazio 3-1. Echipa lui Ștefan Radu ajunge pe locul 10 în Serie A

suparare mare la lazio

VIDEO MM Stoica: "Ștefan Radu este singurul jucător român care ține steagul sus în Europa"

VIDEO Lazio - AS Roma 0-0. Oaspeții au ratat ocazia să se apropie de liderul Juventus

lazio as roma

Ștefan Radu poate pleca de la Lazio. Napoli negociază achiziționarea românului

stefan-radu napoli

Accidentat, Ștefan Radu mai ratează un meci al lui Lazio

stefan radu

VIDEO Faza care i-a adus o suspendare de o etapă lui Ștefan Radu, în Lazio - Inter

radu stefan imbranceli guarin

Ştefan Radu: “Este o victorie foarte importantă. A contat venirea lui Reja“

VIDEO Lazio - Livorno 2-0. Cu Ștefan Radu căpitan, romanii au stopat seria negativă

stefan radu lazio klose gol

Ştefan Radu a stabilit obiectivul lui Lazio: "Un loc de Champions League"

radu

Lazio, victorie după șase meciuri! Ștefan Radu a jucat foarte bine, 90 de minute