511 rezultate pentru eticheta

stefan radu

Patronul echipei lui Ștefan Radu s-a săturat și a chemat un preot. Decizia extremă luată în cantonamentul lui Lazio

lotito stefan

Video Sevilla - Lazio 2-0. Calificare fără emoţii pentru spanioli în optimile UEL. Câte o eliminare de fiecare parte

Sevilla vs Lazio

Video Ionuţ Radu face minuni în poarta lui Genoa. Trei parade de senzaţie pentru 3 puncte

captura radu

Video Ionuţ Radu şi Ştefan Radu au făcut schimb de tricouri după duelul românesc din Serie A

Genoa vs Lazio

Video Lazio - Empoli 1-0. Lazialii au urcat pe loc de Liga Campionilor

Stefan Radu

Ştefan Radu plăteşte scump ieşirea nervoasă din meciul cu Inter. Suspendare severă primită de fundaşul lui Lazio

suspendare stefan radu

Video Lazio - Cagliari 3-1. Primul succes după cinci etape de "secetă"

Lazio

Video Lazio - Sampdoria 2-2. Final nebun de meci, cu două goluri marcate în prelungiri

lazio sampdoria

Video Parma - Lazio 0-2. Ştefan Radu, integralist în succesul lazialilor

Parma Lazio

"Este dorința lui, dar și a clubului". Echipa de la care Ștefan Radu vrea să se retragă din fotbal

Ştefan Radu

Video AS Roma - Lazio 3-1. Gazdele s-au impus la capătul unui meci spectaculos

gol roma

Video Udinese - Lazio 1-2. Friulanii au marcat un gol de poveste

Udinese v SS Lazio - Serie A

Performanţă imensă pentru Ştefan Radu. Devine singurul român care reuşeşte aşa ceva în Italia

Ştefan Radu

Video Empoli - Lazio 0-1. Ştefan Radu s-a accidentat şi a fost înlocuit în a doua repriză

Empoli vs Lazio

Video Juventus - Lazio 2-0. Ronaldo, fără gol în Italia. Pjanic și Mandzukic au înscris

Juventus v SS Lazio - Serie A

O nouă ofertă pentru Ştefan Radu. Fenerbahce îl vrea pe fundaşul român

Ştefan Radu

Vacanţă grea pentru Ştefan Radu: "Din punct de vedere mental, e greu de depăşit un astfel de moment"

Ştefan Radu

Video Crotone - Lazio 2-2. Echipa lui Ștefan Radu va lupta cu Inter în ultima etapă pentru un loc în UCL

FC Crotone v SS Lazio - Serie A

Video Ștefan Radu, eliminat în "Derby Della Capitale". Lazio - AS Roma s-a terminat 0-0

radu lazio roma

Budescu, singurul jucător din Liga 1 în topul celor mai importanţi 500 de jucători din lume. Încă un român în top

Budescu

Ștefan Radu și-a pierdut cunoștința pe teren! Ce s-a întâmplat după lovitura primită de la portarul advers

stefan radu

Video Cagliari - Lazio 2-2. Echipa lui Ștefan Radu ia un punct din Sardinia cu un gol în minutul 95

cagliari-lazio

Dopaj în Italia! Un jucător de la Cagliari, depistat pozitiv de două ori. Probleme şi pentru un coleg al lui Ştefan Radu

joao pedro

Video LAZIO - FCSB // Ştefan Radu e idol pe Olimpico. Fundaşul, asaltat de fanii care doreau o fotografie cu el

stefan radu fani fcsb

LAZIO - FCSB // Ştefan Radu nu va juca nici în returul Lazio - FCSB. Lotul italienilor pentru meciul de astăzi

stefan radu

Video Immobile, principalul pericol pentru FCSB! Marele avantaj al roș-albaștrilor înaintea returului de la Roma

FOTBAL:FC STEAUA BUCURESTI-SS LAZIO ROMA, LIGA EUROPA (15.02.201

LAZIO - FCSB // Ștefan Radu nu joacă nici în retur. Ce a decis Inzaghi

FOTBAL:FC STEAUA BUCURESTI-SS LAZIO ROMA, LIGA EUROPA (15.02.2018)

Lazio a câştigat după cinci meciuri şi acum e cu gândul la FCSB. Ştefan Radu: "Vom da totul să ne calificăm"

lazio fcsb retur

Foto Explicații din interior despre gestul lui Ștefan Radu care ”i-a mișcat” pe fanii FCSB! Ce s-a întâmplat cu Lazio

banner radu immobile

Video Nu i-au uitat trecutul dinamovist! Ştefan Radu, primit cu huiduieli şi înjurături la Arena Naţională

captura stefan radu

O nouă farsă pregătită de dinamovişti? Mesajul transmis înainte de FCSB - Lazio

Dinamovistii le-au facut-o din nou

Exclusiv Ștefan Radu a cumpărat 1.000 de bilete pentru fanii dinamoviști la partida FCSB - Lazio

collage

Video Radu Ştefan a ajuns la Bucureşti cu Lazio. Inzaghi a lăsat acasă 4 jucători

stefan radu

Susţinere importantă pentru Lazio la Bucureşti. Câţi fani ai italienilor vor fi prezenţi pe Arena Naţională

lazio galerie

Scorul dorit de Florin Tănase în turul dintre FCSB şi Lazio, din 16-imile Europa League

florin tanase steaua

Video Napoli - Lazio 4-1. Al treilea eşec la rând pentru viitoarea adversară a FCSB

napoli lazio

Suporter special pentru Ştefan Radu, la meciul cu FCSB: "Am vorbit cu el, voi fi pe stadion să-l susţin"

stefan radu

Italienii, la picioarele lui Ștefan Radu. Realizare impresionantă, înaintea duelului cu FCSB din UEL

stefan radu lazio

Video Avertisment pentru Dică. Lazio a bătut cu 3-0 fără golgheterul Ciro Immobile

Ciro Immobile

Video Ștefan Radu, titular la Lazio, în cel mai spectaculos meci din Italia! 6 goluri într-o repriză și show Immobile

Immobile Lazio

Video Inter - Lazio 0-0. Sistemul VAR a anulat un penalty acordat lui Lazio, care a ratat cele mai mari ocazii

Inter Lazio

Video Lazio - Fiorentina 1-0. Lulic a calificat-o pe adversara FCSB în semifinalele Cupei Italiei

lulic

Neşu îl înţelege pe Ştefan Radu, care nu mai vrea să vină la naţionala României: "Îşi cunoaşte priorităţile"

Stefan Radu

Video Sampdoria - Lazio 1-2. Final extraordinar pentru echipa lui Ștefan Radu, care a revenit și a câștigat în prelungiri

sampdoria - lazio 1-2