9 rezultate pentru eticheta

stephanie frappart

Imagini istorice! Pentru prima dată în 92 de ani, un meci de la Cupa Mondială a fost arbitrat de o brigadă feminină

Costa Rica v Germany: Group E - FIFA World Cup Qatar 2022

Germania - Costa Rica, primul meci arbitrat de o brigadă feminină la Cupa Mondială

fifa

Curitiba, Brazil. 17th Aug, 2022. Auxiliary Neuza Ines Back during Athletico x Flamengo match for the Quarter Finals of the Copa do Brasil, held at Estdio Joaquim Amrico Guimares in Curitiba, PR. Credit: Carlos Pereyra/FotoArena/Alamy Live News

Video Prima femeie care a arbitrat-o vreodată pe Real Madrid, trei penalty-uri în 35 de minute la meciul cu Celtic din UCL

stephanie-frappart

Cel mai bun arbitru din istoria fotbalului este unul pe care Adrian Ilie nu-l va uita vreodată

The Best FIFA Football Awards - Green Carpet Arrivals

Mircea Lucescu va asista la căderea unui tabu. O femeie va arbitra în premieră în UEFA Champions League

Liverpool v Chelsea: UEFA Super Cup

Klopp, declarație "de dragoste" la adresa femeilor care au condus Liverpool - Chelsea: "Dacă am fi jucat cum au arbitrat ele, era 6-0"

Stephanie Frappart, o femeie de 35 de ani, va arbitra Liverpool-Chelsea, Supercupa Europei

Premieră istorică la Supercupa Europei! UEFA a desemnat o femeie să arbitreze partida dintre Liverpool şi Chelsea