21 rezultate pentru eticheta

stephens

Sloane Stephens, cădere abruptă în clasamentul WTA. Vezi TOP 5

Sloane Stephens

Video Nu a mai rezistat! Ieşire nervoasă a Simonei Halep, în timpul finalei cu Stephens

halep1

"Imperial!!! Colosal!!! Stratosferic!!!". Presa de specialitate, la picioarele lui Stephens, înainte de finala cu Halep

sloane

Simona Halep a primit nota 10 după Roland Garros. Cât i-au acordat americanii lui Sloane Stephens

halep trofeu

"Voi sunteţi cei mai mari hateri ai mei! Tu, tu şi tu!". Reacţie neaşteptată la conferinţă, după finala Roland Garros

France Tennis French Open

Schimbarea care a ajutat-o pe Halep să devină campioană de Grand Slam. Mesajul lui Cahill înaintea finalei

halep cahill schimbare

Video "Strigătul de luptă" al lui Sloane Stephens. Reacția adversarei Simonei după ce a câștigat primul set

Sloane stephens simona halep finala roland garros

La începutul anului, românii erau optimişti că Simona Halep va câştiga un Grand Slam în 2018

2018 French Open - Day Twelve

Halep a răspuns în stil de mare campioană "aroganţei" lui Stephens. Ce a spus de jucătoarea din SUA

2018 French Open - Day Eleven

Foto "Cel mai puternic cuplu din America?". Cu cine are o relaţie Sloane Stephens, adversara Simonei din finala RG

sloane deschidere

"În iunie 2017 era pe locul 957 WTA". Ce scrie site-ul WTA despre adversara Simonei Halep din finala Roland Garros

Stephens - Keys 6-4, 6-4. Campioana de la US Open, adversara Simonei Halep în finala de la Roland Garros

Video Exclusiv Reacţia lui Sloane Stephens, după primul titlu din 2018. Ce spune despre sezonul de zgură

sloane stephens miami

Video Sloane Stephens este campioana de la Miami! Victorie în două seturi cu Jelena Ostapenko

Video Azarenka, plină de nervi la Miami! Dialog aprins cu arbitrul meciului cu Stephens

azarenka suparata

Video Continuă revirimentul campioanei de la US Open. Stephens s-a calificat spectaculos în finală la Miami

stephens miami

Declarație superbă! Elogiul campioanei de la US Open pentru Monica Niculescu, după meciul direct de la Miami

Monica Niculescu

Campioana de la Miami, eliminată în optimi. Rezultatele și programul sferturilor, ÎN DIRECT la Digi Sport

colaj miami

Ziua surprizelor la Wuhan. Kvitova, eliminată de Peng. Alte nume mari învinse

peng wuhan

Declarație superbă făcută de Sloane Stephens la adresa Simonei Halep

halep stephens-2

VIDEO Se ştiu semifinalele turneului de la Eastbourne. Radwanska şi Wozniacki sunt favorite