14 rezultate pentru eticheta

su wei hsieh

Prima semifinalistă de la Australian Open 2021. Cu cine va juca Simona Halep, dacă trece de Serena Williams

Australian Open Tennis, Day Nine, Melbourne Park, Australia - 16 Feb 2021

Video Simona Halep-Su Wei Hsieh 6-2, 6-0. Simo și-a spulberat adversara în 55 de minute. Polona Hercog, următoarea adversară

halep hsieh final

Simona Halep a vorbit despre marea provocare din 2020: "Am nevoie de asta să fie totul perfect!"

simona halep medalie

Simona Halep, nerăbdătoare să joace pe iarbă: " E mai greu decât pe zgură, dar îmi place pentru că jocul e imprevizibil!"

simona

Monica Niculescu, victorie importantă în turul 1 de la Hua Hin

Monica Niculescu

Video Moment amuzant la partida lui Naomi Osaka. Japoneza i-a răspuns fanului care a întrebat-o dacă este în regulă

Naomi Osaka

Video De neoprit! Bianca Andreescu, la un pas de primul titlu WTA, la Auckland

Bianca Andreescu este pe locul 106 mondial

Jucătoarea care a eliminat-o pe Simona Halep de la Wimbledon vrea să revoluționeze tenisul

hsieh

Wimbledon 2018 | ”Manic Monday” istoric! Primele 10 favorite nu au ajuns în sferturi. Pliskova e OUT

Karolina Pliskova

Video Wimbledon 2018 | Reacția comentatorului canalului oficial al turneului spune tot despre înfrângerea Simonei