14 rezultate pentru eticheta

tenerife

Video Tenerife - Girona 1-3. Catalanii se întorc în La Liga după o pauză de trei sezoane

girona

Video Las Palmas - Tenerife 1-2. Oaspeții sunt prima echipă care se califică în finala barajului pentru promovarea în La Liga

Las Palmas - Tenerife

Video Tenerife - Las Palmas 1-0, în semifinalele barajului de promovare în La Liga, manșa tur

tenerife-las palmas

Florin Andone, pe lista de priorități a unui club din Spania! Ar putea fi al doilea român din istoria echipei

Florin Andone

Video Victorie dramatică pentru Irina Begu la Tenerife! Cu cine se va duela românca în sferturile de finală

irina-begu-0

Video Jaqueline Cristian, eliminată în optimile de finală ale turneului de la Tenerife

St. Petersburg Ladies Trophy 2021 - Quarter-Finals, Saint Petersburg, Russia - 19 Mar 2021

Modul original în care se gândesc spaniolii să încheie sezonul întrerupt brusc de pandemia de coronavirus

Freizeitsport: Surfen/Wellenreiten

Meci întrerupt în Spania, după ce o femeie arbitru a fost lovită de un obiect aruncat din tribune

arbitru lovit spania

Jupp Heynckes a refuzat-o de două ori pe Barça: "Nu ştiţi cine sunt eu"

heynckes barcelona

5a1aa89495f9cfbaa0b353a4

Real Madrid ia un atacant de 19 ani: ”Totul e pregătit, ne-am înțeles! Marți sau miercuri va fi prezentat oficial”

real 1

Video Paul Anton, la un pas de La Liga: "Va fi un duel încrâncenat, cum sunt toate în liga a doua"

anton baraj

Video Tenerife, la primul trofeu al Ligii Campionilor

tenerife

Rusescu, din cupele europene în liga a doua? O echipă din Segunda vrea să-l împrumute de la Sevilla