7 rezultate pentru eticheta

timisoara cfr

Video Popa Show! Antrenorul celor de la Timișoara a făcut spectacol în timpul meciului cu CFR. ”Eu știu cu găina”

POPA SHOW

Video Timișoara - CFR 4-3. Meciul sezonului în Liga 1. Ardelenii au revenit de la 0-4 și au fost aproape de a obține o remiză

petrescu

ACS Poli Timişoara - CFR Cluj 0-0 (6-5 d.l.d.). Prima semifinalistă din Cupa României s-a decis după un meci dramatic

bucurie timisoara-1

Video Golul din prelungiri al lui Petrucci nu a fost întâmplător! Ce mesaj a primit italianul

Timisoara CFR

Video Gol senzațional înscris de Zicu, anulat! Momente de magie cu vedeta Timișoarei

captura zicu suparat

Video Poli Timişoara - CFR 2-2. Oaspeții egalează la ultima fază, după un final halucinant!

captura bucurie timisoara

VIDEO ACS Poli-CFR Cluj 1-0. Boldea a adus victoria, cu un gol superb în minutul 76