Barcelona, primul transfer după ce a umilit Realul. Franck Kessie a făcut vizita medicală, dar nu în Spania

kessie

După Dani Alves, nici Adama Traore nu i-a găsit loc lui Messi în echipa ideală a Barcelonei. Pe cine a preferat

FC Barcelona v Club Atletico de Madrid - La Liga Santander, Spain - 06 Feb 2022

Exclusiv ”Nu înțeleg de ce nu joacă Chipciu. Omrani și Traore, slabi! CFR, echipă pierzătoare!” Atac dur la adresa clujenilor

FOTBAL:ASTRA GIURGIU-CFR CLUJ, PLAY-OFF LIGA 1 CASA PARIURILOR (5.07.2020)

Liverpool, în negocieri avansate cu Adama Traore! Klopp l-ar fi sunat deja, iar "bestia" de la Wolves e la un pas de Anfield

Jurgen Klopp și Adama Traore

Adama Traore, povești tulburătoare din copilăria sa: "M-am bătut cu sticle, cuțite, bâte... cu orice"

adama-traore

Video Rennes - CFR Cluj | Început perfect pentru campioană! Gol și om în plus, din minutul 9

ROSU RENNES

News Alert CFR dă lovitura pe piața transferurilor! Lacina Traore: ”Am venit pentru ”tata meu”, Petrescu!”

1.FOTBAL:STEAUA BUCURESTI-CFR CLUJ 2-1,LIGA 1 (28.11.2010)

Ce lovitură! Traore, aproape de revenirea în Liga 1

traore

Lacina Traore şi-ar fi schimbat vârsta şi identitatea înainte de venirea în România. Cum l-ar chema, de fapt

traore cfr

Video Un asemenea gest nu s-a mai văzut pe un teren de fotbal. Ce a putut să facă Neymar. "E lipsit de caracter"

Neymar

VIDEO Troyes - Monaco 0-0. Gazdele, în inferioritate numerică încă din minutul 3

monaco

De la CFR, în locul lui Falcao! Traore poate semna în această iarnă contractul vieții