14 rezultate pentru eticheta

turneu roma

Mesajul postat de Simona Halep, după eliminarea din "sferturile" turneului WTA Madrid

profimedia-0688571058

Video Ashleigh Barty, parcurs impecabil la Roma. Cu cine va juca în sferturi

barty-sabalenka5

Video O nouă surpriză la Roma: Gauff a eliminat-o pe Sabalenka! Cum profită Halep

2021 Porsche Tennis Grand Prix Day 5

Video Djokovic l-a făcut pe arbitru să întrerupă meciul său de la Roma: "Cât mai vrei să jucăm? Te-am întrebat de 3 ori!"

profimedia-0610307797

Exclusiv Scouterul Simona Halep. Ce jucătoare de perspectivă i-a atras atenția: "Este foarte isteață în joc"

simona halep muguruza

Video Exclusiv De ce se teme Simona Halep înaintea finalei de la Roma. Punctul forte al Karolinei Pliskova

Internazionali BNL D'Italia 2020 - Day Seven

News Alert Simona Halep știe cu cine se va duela în finala turneului de la Roma. Când are loc meciul

Ce scrie presa internațională după calificarea Simonei Halep în finala de la Roma

News Alert Simona Halep și-a aflat adversara din semifinalele turneului de la Roma. Când are loc meciul

Internazionali BNL D'Italia 2020 - Day Six

Video Exclusiv Simona Halep, atitudine de campioană. Ce a spus după calificarea în semifinale la Roma

simona bea apa Roma

Video Simona Halep - Dayana Yastremska 7-5, 6-4. "Uraganul Simo" se califică en-fanfare în sferturi la Roma

Internazionali BNL D'Italia 2020 - Day Three

Video Djokovic l-a spulberat pe Dolgopolov la Roma. Meci cu scântei între Nishikori și Lopez

djokovic colaj

Video Sharapova și Nadal au oferit faza zilei la Roma. "Două minute cu cel mai mare din istorie"

nadal sharapova 1

Halep, fericită că a revenit la Roma: "Aici am început să joc la alt nivel şi să urc în clasament"