16 rezultate pentru eticheta

turneul de la doha

Video Exclusiv Iga Swiatek, discurs sincer după ce a câștigat turneul de la Doha: ”M-am folosit de fiecare șansă apărută!”

iga

Video WTA Doha | Jaqueline Cristian, accidentată la genunchi în partida cu Daria Kasatkina. Românca avea avans de un set

Jaqueline Cristian

Video Simona Halep – Caroline Garcia 4-6, 3-6, în primul tur la Doha. Premieră negativă pentru româncă

2022 Qatar TotalEnergies Open 2022 - Day 1

Jaqueline Cristian, lucky loser la Doha! Românca are o motivație suplimentară la meciul din primul tur

St. Peterburg Ladies Trophy, Aliaksandra Sasnovich Vs Jaqueline Cristian in Russia

Video Exclusiv Irina Begu, fără cuvinte după criza de nervi a Mihaelei Buzărnescu. ”Trebuie să știi să gestionezi!”

begu buzarnescu criza nervi

"Am mâncat Nutella pe pâine!" Simona Halep a dezvăluit cât a slăbit în cele două zile ale partidei cu Cehia

simona halep bucurie3

"A închis meciul într-o manieră autoritară". Curg laudele pentru Halep, după victoria cu Makarova

halep doha

Video Interviu EXCLUSIV cu Niculescu, după victoria carierei cu Sharapova: "O să-mi amintesc mereu această zi"

exclusiv niculescu

Simona Halep va juca împotriva Ekaterinei Makarova, în turul 2 la Doha. Rusoaica, victorie clară cu Zhang

makarova halep doha

A fost eliminată și Kvitova de la Doha! ”Sferturile” vor fi ÎN DIRECT la Digi Sport 2

pkvitova

Simona Halep va evolua și la dublu, la turneul de la Doha. Cu cine va face pereche

halapeno

VIDEO Agnieska Radwanska s-a calificat în sferturi la Doha. Va juca împotriva lui Venus Williams

radwanska

VIDEO Andreea Petkovic a revenit de la 0-1 la seturi şi s-a calificat în turul doi la Doha. Rezultatele zilei

petkovic

OFICIAL! Simona Halep s-a retras de la turneul de la Doha! ”Am dureri peste tot”