237 rezultate pentru eticheta

uefa europa league

VIDEO Șumudică vrea fanii alături, dar are o problemă: 'Nici nu știu care-s ai noștri, că unii-s steliști, unii cu Astra'

captra sumi

VIDEO Șumudică se plânge de absențe înaintea meciului cu AZ: ”Un 0-0 m-ar mulțumi”

sumid

VIDEO Massimo Pedrazzini vede grupele UEL: "Băieţii s-au pregătit extraordinar să facă faţă acestei competiţii"

captra pedrazini

Mirel Rădoi, după tragerea la sorţi: "Nu contează ce s-a întâmplat acum 10 ani, ci să ne calificăm!"

mirel-1

VIDEO Suporterii Astrei i-au enervat pe englezi: ”Ne-au scuipat! Acum câțiva ani n-ar fi scăpat”

Astra West Ham-1

West Ham - Astra 2-2. Giurgiuvenii au revenit spectaculos de la 0-2

astra whu

Cu cine se va duela Astra. West Ham e în UEL grație clasamentului Fair-Play! Bilic a făcut achiziții tari

Diafra-Sakho West Ham

VIDEO Incidente grave în Europa League! Un meci a fost întrerupt după ce terenul de joc a fost incendiat

incidente

Trei români au jucat joi în preliminariile UEFA Europa League. Rezultatele complete

deac bust

Ce trebuie să facă echipele românești pentru ca Liga 1 să aibă iar o echipă direct în grupele UCL. Top coeficienți

rio ave steaua europa league

Nu doar Steaua apelează la strategii pentru a "dribla" regulamentele. Cazul inedit al unei echipe olandeze

fan go ahead eagles

Prezentarea lui Inverness, adversara Astrei în turul II preliminar din UEL. Scoțienii au câștigat Cupa în 2015

inverness caledonian thistle

VIDEO Al cincilea trofeu european în ultimul deceniu pentru Sevilla. Andaluzii vor juca în grupele UCL

sevilla trofeu

VIDEO Drumul lui Bacca spre glorie. Acum 7 ani vindea pește, acum e eroul finalei EL

captura bacca plange

VIDEO SONDAJ Sevilla a cerut penalty în minutul 5! La faza imediat următoare, Dnipro a marcat

captura pen sevilla

VIDEO Fiorentina - Sevilla 0-2. Andaluzii s-au calificat pentru a patra oară în finala UEL

sevilla-1

VIDEO Astra decide finalul de sezon: “A ajuns Steaua să-și pună speranțe în Șumudică!”

marius sumudica o sa faca bine

VIDEO Espanyol - Rayo 1-1. Catalanii ratează șansa de a se apropia de locurile de UEL

espanyol rayo

VIDEO Aproape calificați în Europa League, botoșănenii nu visează: "Nu am face față!"

fc botosani

Emery: "Meritam să mai înscriem o dată" / Villas-Boas: "Visăm la semifinale"

sevilla zenit

VIDEO Dinamo Kiev - Fiorentina 1-1. Babacar a egalat spectaculos în prelungiri pentru "violeți"!

Kiev Fiorentina

Ce probleme de lot au cele 8 sfertfinaliste din UEL și echipele probabile de joi

napoli fiorentina-1

Viorel Duru propune ca CS Universitatea Craiova să nu joace în cupele europene. Cine ajunge în Europa?

cs u craiova astra

UEFA Champions League a generat anul trecut venituri de 1,445 miliarde €

uefa

VIDEO Seara golurilor fabuloase în Europa League! TOP 3 reuşite și gafa rundei

antunes

Opt date despre cele mai bune opt echipe din UEL. Wolfsburg - Napoli, finala din ”sferturi”

uel draw

Ucraina are a doua oară două echipe în ”sferturile” UEL. În 2009, Șahtior a luat trofeul

ucraineni-1

VIDEO AC Torino - Zenit 1-0. Italienii au marcat târziu şi ruşii merg mai departe

torino - zenit 1-0 uerl

VIDEO Gafa sezonului în UEFA Europa League o scoate din competiție pe AS Roma. Repriză de coșmar

skorupski gafa

Incidentele grave din UEL au adus amenzi și suspendări pentru Dinamo Kiev și Roma

dinamo kiev incidente

VIDEO Fanii s-au bătut în tribune și au întrerupt meciul de la Kiev. Shovkovskiy a salvat un steward

incidente kiev

VIDEO 6 informații înainte de seara de UEL. Tottenham nu se simte bine în Italia, Gladbach e "regină" acasă!

palacio celtic minge

Chiricheș, aproape de revenirea în echipa lui Tottenham, după o lună: ”Șanse mari să joace”

vlad chiriches

VIDEO Liverpool-Beșiktaș 1-0. Balotelli a intrat și a marcat. Ratare uriașă a lui Lallana!

gol balotelli liverpool - besiktas

Astra a primit banii de la UEFA și a achitat toate restanțele salariale

astra giurgiu

Noua stea a fotbalului croat vrea să joace în La Liga: "Fotbalul spaniol mi se potriveşte cel mai bine"

kramaric

VIDEO Pochettino s-a întors în timp la Istanbul. Antrenorul lui Spurs a rămas în beznă și în 2001, la Rapid - PSG

besiktas nocturna tottenham

VIDEO Keşeru îşi face autocritica: "Devin previzibil. Am ocazii, dar nu mai înscriu"

captura declaratii keseru

VIDEO Qarabag a pierdut calificarea după o decizie inexplicabilă a arbitrilor

qarabag

VIDEO Steaua are cel mai important meci al anului, cu Dinamo Kiev, dar așteaptă ajutor din Portugalia

steaua kiev dinamo

VIDEO Cernat vrea calificarea Stelei, dar avertizează: „Dinamo Kiev n-a uitat umilința din 2006”

captura cernat

VIDEO Pregătită de ultimul bal în UEL. Astra luptă pentru orgoliu și pentru coeficientul României

astra-2

Serie A, din nou în top. Cele 6 echipe italiene pot merge în primăvara europeană

juventus-1

VIDEO Lăcătuş: "Steaua a pierdut nemeritat. Keşeru trebuie să fie puternic acum"

keseru-6

VIDEO Keșeru, imaginea serii în Europa League. Colegii l-au consolat în vestiar

keseru cap

VIDEO Aalborg e greu de bătut acasă, dar Steaua vrea victoria joi. Dragomir: ”Să fie mulțumiți cu un egal”

aalborg

Un arbitru rus cu doar un an experiență internațională, la meciul Astra-Dinamo Zagreb

lapochkin

Un neamț va arbitra partida Aalborg - Steaua. Meciul se joacă joi, LIVE la Digi Sport 1

Felix Zwayer

UEFA anticipează duelul Stelei: "Aalborg poate forța revenirea în grupă!" Cifre modeste în Danemarca

steaua portar aalborg

Calcule: calificarea Stelei în primăvara europeană se va decide în Danemarca

steaua-1

VIDEO Saint-Etienne-Inter 1-1. A patra remiză din patru meciuri pentru francezi!