Armenii au făcut anunțul! Cât a plătit FCSB pentru transferul lui Nana Antwi de la Urartu

Gigi Becali a anunțat al treilea transfer al iernii la FCSB: ”Ajunge în cantonamentul nostru din Turcia”

gigibecali1

FCSB a mai rezolvat un transfer! Mai rămâne de stabilit un singur aspect

logo fcsb

Gigi Becali a anunțat transferul: ”Da, tată, ne-am înțeles. E 'rachetă'!”

”Fana numărul 1” a răbufnit după victoria Farului! ”Pentru cei care îi subestimați”

bododel

Gică Hagi a dezvăluit cum și-a motivat elevii la pauza meciului cu Urartu: ”I-am avertizat”

gica hagi conferinta

Video Farul, de nerecunoscut în prima repriză cu Urartu! Ocazii mari irosite de trupa lui Hagi

Rivaldinho / Captură Digi Sport

Video Exclusiv Momentul în care Ion Crăciunescu a vrut ”să spargă televizorul” când l-a văzut pe Denis Alibec

FOTBAL:FCSB-FARUL CONSTANTA, PLAY OFF SUPERLIGA SUPERBET (17.04.2023)

Gică Hagi se așteaptă la un meci extrem de dificil în returul cu Urartu: ”Avem experiența meciului cu Sheriff!”

hagi

Atenție, Farul! Urartu a câștigat în prima etapă din campionatul Armeniei

FOTBAL:FARUL CONSTANTA-FC URARTU, UEFA EUROPA CONFERENCE LEAGUE (27.07.2023)

Video Exclusiv Florin Prunea și-a dat seama că Hagi este ”vinovat” la golul de 2-1 al lui Urartu: ”L-am văzut calm!” Unde a greșit Aioani

Ionuț Larie a adus victoria Farului în meciul cu Urartu, dar recunoaște: ”Am fost slab”

Gică Hagi și-a recunoscut greșeala: ”Trebuia să tac!” Analiza meciului Farul - Urartu 3-2

hagi

Video Farul - Urartu 3-2. Ionuț Larie este din nou eroul ”Marinarilor” și aduce victoria în minutul 90+4

Farul va avea un spectator de lux la meciul cu Urartu, din preliminariile Conference League

FOTBAL:ALL STARS ROMANIA-GALATASARAY LEGENDS, AMICAL SPORTS FESTIVAL (2.06.2023)

Partida tur dintre Farul Constanța și FC Urartu din turul 2 preliminar Conference League se vede la Digi Sport

FOTBAL:SHERIFF TIRASPOL-FARUL CONSTANTA, PRELIMINARIILE LIGII CAMPIONILOR (18.07.2023)