Decizia luată de Emma Răducanu, chiar în ziua în care a împlinit 21 de ani

Emma Raducanu File Photo

Anunț neașteptat: Simona Halep nu ar fi fost singura sportivă care a consumat acel supliment la US Open

profimedia-0361484485

Nadal nu l-a felicitat pe Djokovic după câștigarea US Open și consolidarea poziției de lider autoritar

ATP Cup tournament, Tennis, Sydney, Australia - 12 Jan 2020

Dată afară de Simona Halep, Virginia Ruzici a avut un mesaj clar după suspendarea primită de sportivă

Guest arrivals for Wimbledon Champions' Dinner at Guildhall in London

Rușii nu au uitat ce a spus Simona Halep despre Maria Sharapova. Ce au scris, după ce "Simo" a fost suspendată 4 ani

Halep Sharapova

Video Sorana Cîrstea a dezvăluit cum i-a fost alături Ion Țiriac la US Open: ”Sunt extrem de recunoscătoare!”

Collage Maker-11-Sep-2023-05-57-PM-4336

Video Sorana Cîrstea este ”prima rachetă” a României, dar trage un semnal de alarmă: ”Nu este normal!”

sorana

Foto Campioană la US Open, Mara Gae a încântat și la revenirea în România! Primul lucru făcut după ce a câștigat turneul

maragae

Novak Djokovic și-a explicat primul gest făcut, în lacrimi, după ce a cucerit US Open 2023

profimedia-0804451385

"A fost cel mai lung set din viața mea!". Reacția lui Novak Djokovic, după ce devenit campion la US Open 2023

US Open Championships 2023, Day Fourteen, USTA National Tennis Center, Flushing Meadows, New York, USA - 10 Sep 2023

Foto Maria Sharapova a mers la finala US Open și a stat chiar lângă legenda care tocmai o făcuse ”praf”!

Celebrities attend the 2023 U.S. Open

Țiriac Jr., mesaj pentru Aryna Sabalenka

tiriac sabalenka

Novak Djokovic a vorbit despre retragere, după ce s-a calificat în finala US Open

Tennis : Us Open 2023 -Novak Djokovic - Serbie Tennis : US open 2023 - 01/09/23 ChrysleneCaillaud/Panoramic PUBLICATIONx

O româncă este în finala probei de dublu pentru juniori de la US Open

2023 French Open - Day Ten, Paris, France - 06 Jun 2023

A câștigat o sumă uriașă la US Open, dar i-a fost interzis să accepte chiar și un euro

A tennis ball with details of a racquet , shadows and a clay court

sorana

Ce urmează pentru Sorana Cîrstea, după eliminarea din ”sferturi” de la US Open: ”Nu s-a încheiat”

sorana cirstea

Video Sorana Cîrstea, conferință de presă de 86 de secunde după eliminarea de la US Open

sorana

O actriță celebră a urmărit-o din tribune pe Sorana Cîrstea la meciul cu Karolina Muchova din ”sferturile” de la US Open

”A fost foarte important”. Karolina Muchova a dezvăluit cum a reușit să o elimine pe Sorana Cîrstea de la US Open

profimedia-0803214123

Jelena Ostapenko a fost umilită în sferturi la US Open și la conferința de presă a dat replica turneului

us

Câți bani a câștigat Sorana Cîrstea la US Open și pe ce loc va urca în clasamentul WTA

profimedia-0803211959

Video ”Nu trebuie s-o umilească”. Sorana Cîrstea a primit ”cel mai prost sfat” de la antrenor, în meciul din sferturile US Open

profimedia-0803206254

Prima reacție a Soranei Cîrstea, după ce a fost eliminată din sferturile de finală de la US Open

profimedia-0803214116

Sorana Cîrstea, eliminată în sferturile US Open! Românca ratează șansa de a ajunge în penultimul act de la Flushing Meadows

Când se joacă meciul Sorana Cîrstea - Karolina Muchova, din sferturile US Open

2023 Miami Open - Day 6

Exclusiv Secretul din spatele formei excelente a Soranei Cîrstea. Alexandra Dulgheru: ”Nu este o nimereală!”

profimedia-0802217818

Capitolul la care Sorana Cîrstea a devenit prima din istorie, înainte de "sferturile" US Open

profimedia-0802709366 (1)

Aryna Sabalenka i-a lăsat "mască" pe toți după ce a devenit numărul 1 mondial

profimedia-0803017551

Sorana Cîrstea a urcat în clasamentul WTA, după victoria cu Belinda Bencic

Ce spune Sorana Cîrstea înaintea meciului care o poate duce în semifinale la US Open

Jelena Ostapenko, scene rar întâlnite la US Open: "Mișcă-te! Mișcă!" Darren Cahill a reacționat imediat

profimedia-0802802979

Țiriac Jr. nu a stat pe gânduri, după ce Sorana Cîrstea s-a calificat în ”sferturi” la US Open

2020 Qatar Total Open, Tennis, Doha, Qatar, Feb 21

Americanii, ”vrăjiți” după calificarea Soranei Cîrstea în ”sferturi” la US Open: ”Un rând de aplauze sau două sau 53!”

profimedia-0802703298

WTA a reacționat imediat, după calificarea Soranei Cîrstea în "sferturi" la US Open

profimedia-0802709326

Foto Sorana Cîrstea, reacție pe măsură după ce a ajuns în premieră în sferturile US Open! Cui i-a dedicat victoria uriașă

sori

Impresionant! Câți bani a câștigat Sorana Cîrstea, după calificarea în "sferturi" la US Open

N-a mai suportat: Jelena Ostapenko a întrerupt meciul de la US Open și a oferit imagini fără precedent

penko14

Djokovic a recunoscut: ce a făcut la toaletă, în time-out, înainte de a reveni spectaculos de la 0-2 la seturi

nole

profimedia-0802232240

Patricia Țig, eliminată de la US Open! Rezultatele înregistrate

A crezut că a câștigat meciul de la US Open, dar adevărul era cu totul altul! Reacția e ”de milioane”

coco8

Jelena Ostapenko a făcut 80 de greșeli neforțate la US Open, dar ce a urmat a surprins pe toată lumea

penko5

Sorana Cîrstea, misiune dificilă la US Open! Întâlnește locul 4 mondial în turul trei: "Sunt încrezătoare"

profimedia-0787899887

Cum a trăit Andreea Bălan meciul lui Victor Cornea din primul tur de la US Open

andreea balan

Sorana Cîrstea - Anna Kalinskaya 6-3, 6-4. Românca se califică în turul trei la US Open

Foto Toate camerele s-au îndreptat către ea și puțini au recunoscut-o: cum arată o fostă campioană de la US Open, la 31 de ani

coco3

”Cel mai urât purtat vreodată”: a revenit după patru ani la US Open și echipamentul său a stârnit o ”avalanșă” de reacții

woz

Românca de pe locul 700 WTA e în turul doi la US Open: ”Mi-a ieșit!” Va evolua contra celei mai bogate jucătoare a lumii